Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Tales from the Borderlands (Steam)

143,99 ₺
SKU
862660
Mizahi yönü de dramatik yönü de son derece güçlü olan Tales from the Borderlands, Borderlands serisini ve Telltale oyunlarını seven herkes için mutlaka oynanması gereken bir yapım!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Borderlands evreninde geçen, seçimlerle şekillenen, çok sevilen macera oyunu geri döndü! Borderlands 2 ve Borderlands 3’ün arasındaki olayları anlatan Tales from the Borderlands, iki güvenilmez anlatıcının açgözlülükle başlayıp çok büyük olaylara sahne olan hikâyesini konu ediniyor. Öykü, yaptığınız seçimlerle mizahi yönü de duygusal yönü de çok güçlü olan, öngörülemez sonuçlarla şekilleniyor.

Ölümcül Pandora gezegenini, Handsome Jack’in yarattığı boşluğu doldurarak Hyperion şirketinin başına geçmeye niyetli Rhys ve her zorluğu konuşma yeteneğini kullanarak aşabilen zeki düzenbaz Fiona ile keşfedin. İyi gitmeyen bir anlaşmanın ardından Rhys ve Fiona alacaklarını tahsil etmek için gönülsüzce birlikte hareket etmeye; cani gangsterlerle, yamyam haydutlarla ve ürkütücü doğal hayatla birlikte mücadele etmeye karar verirler. Pandora’nın zirvesine giden bu yolculukta ikilinin kaderini nasıl şekillendireceksiniz?

 

  • Tales from the Borderlands’in beş bölümünün tamamı.

 

  • Macerayı iki çok farklı başkarakterin perspektifinden yaşayın: Hyperion çalışanı Rhys ve kıvrak zekâlı düzenbaz Fiona.

 

  • Yaptığınız her seçim hikâyeyi ilerletiyor, kendi maceranızı yazmanıza olanak tanıyor ve diğer karakterlerle ilişkinizi dilediğiniz gibi şekillendirmenizi sağlıyor.

 

  • Her köşesi komedi ve dram dolu olan Pandora ve Helios’u oralarda yaşayanların gözünden görün.

 

  • Borderlands serisinden tanıdık yüzlerle karşılaşın, Rhys’ın en iyi dostu Vaughn ve Fiona’nın bilgili kız kardeşi Sasha gibi yeni karakterlerle tanışın.

 

  • Borderlands hikâyesinin bu hayati öneme sahip bölümünde çeşitli kahramanların ve kötülerin sonuna şahit olun.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewTales from the Borderlands (Steam)
To Top