Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

SYNTHETIK: Legion Rising

109,76 ₺
SKU
847383
Synthetik, yeni bir derinlik ve yeni mekaniği türlere taşımak isterken, büyük bir deneme özgürlüğü ve çeşitli oyun stilleri sunuyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Synthetik, yeni bir derinlik ve yeni mekaniği türlere taşımak isterken, büyük bir deneme özgürlüğü ve çeşitli oyun stilleri sunuyor. Synthetik, 90'ların sonlarındaki oyunlardan ilham alırken, çok fazla basitleştirmeden, takdir edilen tüm özellikleri önerdiler.

Sürekli değişen ortamlarda acımasız rakiplerle ve acımasız patronlarla savaşın. Daha önce görülmemiş özelleştirme seçenekleri ile karmaşık ama ödüllendirici mekaniği olan silahlara hakim olmayı öğrenin. Düzinelerce silahı, eşyayı, faydaları ve iyileştirmeleri keşfedin. Tek başına ya da kooperatif modunda 2 oyuncuya kavgaya katılın, ama dikkatli olun: ölüm kalıcıdır!

1985'te köleliğin uzun yıllar sonra, Kaida IA ​​görevlileri Corporation robotik dünya lideri, "Makinelerin Legion" kurdu ve insanlığı yok etmeye karar verdi. Kaida Corporation HQ'nun seviyelerini geçebilen tek kişi sizsiniz, orada düşmanların taburlarını yenmek ve bu deliliğe son vermek.

Özellikler

Legion Rising, SYNTHETIK'in ilk genişlemesi, oyunun çekirdek sistemlerini yeni patronlar, eşyalar, silahlar ve 8 yeni sınıf uzmanlığı ile büyük ölçüde geliştiriyor! Geleneksel komando silahlarının ustalığı sayesinde, akıncı ile yakın mesafeden ya da saldırı topçu ile düşman gemileri üzerinde yağmur ateşi çatışmalarına hakim olun.

ÇEKİM OYUNUNUN YENİ STANDARDI

  • Eşsiz SYNTHETIK yükleyici fırlatma ve yeniden yükleme mekanizmalarına hakim olun! Silahlar sıkışabilir ve aşırı ısınabilir, kendinizi yakmamaya dikkat edin!
  • Harekete dayalı geri tepme işleminin nasıl yapıldığını öğrenin, bir tür mermiyi başka bir şeye aktarın ve çıkarın.
  • Doğruluğu ve kontrolü ödüllendiren her bir silahın benzersiz ve hızlı kullanımının tadını çıkarın!
  • Hatta havaya ateş etme oyununda ilk defa kafaya ateş etmeyi de ekledik!
  • DENEYİM - Birçok varyasyon, aksesuar ve yükseltmeyle 85'in üzerinde silahı keşfedin ve deneyimleyin. Yeni taarruz ve savunma yetenekleri kazandıran 125 ürün ile cephaneliğinizi tamamlayın. Olasılıklar ve riskler çoktur, ama her şey işe yarayabilir!
  • KİŞİSELLEŞTİRİN - eşsiz ve özelleştirilebilir 8 sınıflar, birini seçin: bir isyan görevlisi, bir inflitrateur, bir keskin nişancı, bir katil, bir hırsız, bir ağır topçusu, mühendis.Kilitli dersler ölümden sonra her zaman kullanılabilir!
  • MODÜLER ZORLUKLU - Benzersiz bir deneyim için bağımsız olarak birleştirilebilen 11 farklı değişiklikten birini seçin. Riskleri artırın ve risk alın ya da dikkatli olun.
  • CO-OP 2 OYUNCULAR - Çevrimiçi kooperatif modu, dövüş için takviye çağırmanıza izin verir. Daha da iyisi, ortağın faydalarını, eşyalarını, bonuslarını ve ganimetini paylaşabilirsiniz! Ama eğer seni rahatsız ederlerse, kafasına bir kurşun sıkarlar.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSYNTHETIK: Legion Rising
To Top