Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Surviving the Aftermath - Founder's Edition

40,00 ₺
SKU
861221
Kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalanlar için Surviving the Aftermath - Founder's Edition ile koloni inşa edin ve yönetin, dünyayı keşfedin, diğer topluluklarla ilişki içinde olun ve kendinizi haydutlardan koruyun!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Surviving the Aftermath: Founder's Edition

Kıyamet sonrası bir gelecekte hayatta kalın ve gelişin — kaynaklar kıt ancak fırsatlar elinizin altında. Afete en dayanıklı koloniyi inşa edin, sömürgecilerinizi koruyun ve harap olmuş bir dünyayı uygarlıkla kavuşturun. unutmayın:
 
Dünyanın sonu sadece başlangıçtır.
 
Founder's Edition, Surviving the Aftermath'in ilk destekçilerine aşağıdakileri sağlar:
 
• Surviving the Aftermath (oyun)
• Surviving the Aftermath: Founder's Pack (DLC)
 
Surviving the Aftermath: Founder's Edition Özellikler

Ev Gibisi Yok

Dünyayı sonlandıran olayların ardından hayatta kalanlardan bir koloni kurun ve yönetin. Kaynak toplamaktan tarıma, keşiften güvenliğe kadar her türlü görev için 61 bina türünden gerekli düşündüğünüzü inşa edin.

Dünya’ya Direnmek

Kaynaklarla, doğal hayatla, rakip topluluklarla ve çok daha fazlasıyla dolu altı farklı biyomdan oluşan, prosedürel olarak oluşturulan dünyayı keşfedin. Her bölge koloninizin hayatta kalma şartlarını etkileyen farklı karakteristiklere sahip. Doğal felaketler, tehlikeli hayvanlar ve haydutlar koloni üyelerinizi tehdit edecek, hazırlıklı olun!

Benim Yeteneğim Hayatta Kalmak

Her birinin ayrı yetenekleri ve amaçları olan 80’den fazla uzmanlık sahibi koloni üyesini kullanarak koloninizin kaynaklarını ve üretimini yönetin. Onları kapının ötesindeki bilimsel görevlere, kaynak avlarına veya haydutlarla mücadelelere gönderin.

Beklenmeyeni Beklemek

Kıyamet sonrası hayat sizi ahlaki ikilemlerle baş başa bırakacak. Koloninizdeki her şeyi kontrol edemeyeceksiniz belki ama gelişmelere ve yaşanan olaylara nasıl tepki vereceğiniz yeni uygarlığınızın karakterini şekillendirecek.

İtibar Yönetimi

Vereceğiniz her karar koloninizin hayatta kalması konusunda derin etkilere sahip olabilir. Diğer topluluklardaki namınız, onlarla yapacağınız ticareti ve hatta liderleriyle aranızdaki ilişkiyi etkileyebilir. Koloni üyeleriniz kendi kişiliklerine sahip ve seçimlerinize reaksiyon verebilirler.

Kapıyı Koruyun!

Kapılarınızı güçlendirin ve koloninizi saldırgan hayvanlardan ve ölümcül haydutlardan koruyun. Çünkü kapılarınızı aşan düşmanlar koloninize sızacak ve önlerine gelen her şeye zarar verecekler. Özel birimlerinizi komuta ederek istilacıları başınızdan savın!

NOT: Etkinleştirme anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

 
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSurviving the Aftermath - Founder's Edition
To Top