Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Surviving Mars: Below and Beyond

32,00 ₺
SKU
865117
Surviving Mars: Below and Beyond seni bir çağ ile karşılıyor. Kolonizasyon dönemi bitti ve yeni bir keşif çağı başladı. Mars'ın yüzeyini henüz çizdiniz, şimdi aşağıya ve ötesine gitmeye hazır olun! Bu benzersiz deneyimi Playturk ile hemen yaşayın!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Kolonizasyon dönemi bitti ve yeni bir keşif çağı başladı. Mars'ın yüzeyini henüz çizdiniz, şimdi aşağıya ve ötesine gitmeye hazır olun!

Surviving Mars: Below and Beyond Ana Özellikleri

Üslere Dön - Koloninizi yüzeyin altındaki mağaralara ve lav tüplerine genişletin. Oyuncular, keşif için bir üs inşa etmek için mevcut yapıları veya yeraltına özgü binaları kullanabilirler. Dikkatli bir şekilde genişletin, potansiyel mağaralar her şeyi mahvedebilir.

Kendi İşini Çıkar - Oyuncular artık kaynak madenciliği için yüzeyin altına ve kızıl gezegenin ötesine geçebilir. Geçen asteroitler üzerinde egzotik mineraller ve Veri Örnekleri de dahil olmak üzere kaynakları çıkarmak için roketle çalışan özel binalar inşa edin. Çok uzun süre takılmayın yoksa Asteroit eşyalarınızla birlikte sürüklenip gidecek!

Dallanma Yolları - Keşif ve Genişleme araştırma ağaçları, ek binaların, araçların, yükseltmelerin ve yerlerin kilidini açar. Ayrıca asteroit madenciliği ve tünel kolonizasyonunun kilidini açacaklar.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSurviving Mars: Below and Beyond
To Top