Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Sunday Gold

165,00 ₺
SKU
866833
Sunday Gold, acımasız ve distopik bir gelecekte geçen, point-and-click türündeki sıra tabanlı bir macera oyunudur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Odadan kaçış tarzında bulmacaların, sıra tabanlı savaşın ve karanlık, ara sahnelere sahip bir hikâyeyle birbirine bağlı RYO mekaniklerinin benzersiz bir karışımını tecrübe et.

Yakın gelecekteki Londra'nın karanlık tekinsiz yerlerini derinlemesine araştır

Bir zamanlar hareketli ve hayat dolu olan Londra şehri, karanlık ve kasvetli bir durumda. İşsizlik ve evsizlik sorunları, tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Etik sınırlar zorlanıyor ve yozlaşmış milyarder Kenny Hogan, kötülük peşinde.

Kenny Hogan'ın planlarını alt üst edip ona diz çöktürmek; Frank, Sally ve Gavin'den oluşan bir grup suçlunun elinde. Fakat bu basit bir iş değil ve yolda belirli engellerle karşılaşacaklar…

Karanlık ve distopik bir hikâyeye dal

Tamamen seslendirilmiş karakterlerin anlattığı bir hikâye ile kendini zorlu ve çarpıcı bir dünyaya bırak. Hayret verici elle çizilmiş ortamların, 2B ara sahnelerin ve çizgi romandan ilham alan bölümlerin yanı sıra seni diken üstünde tutacak büyük çekişmeleri tecrübe et.

Kafanı karıştıracak bulmacalar

Görevinde ilerlemek için her odayı keşfet ve gözlem, çıkarım ve envanter bulmacalarının bir kombinasyonunu çöz. İpuçlarının izini sür, terminalleri hack’le, bir (veya iki) kapıyı kır ve her bir "kahraman"a özel mini oyun mücadelelerinde zekanı sına.

Çizgi romanlardan ilham alan son moda sıra tabanlı savaş oyunu

Zarif ve ara sahnelere sahip RYO tarzı savaşlarda rakiplerinle yüzleş. Her takım üyesinin kendine has eşsiz beceri seti olmasının yanı sıra kendine has güçlü ve zayıf yanları vardır. Hamlelerini stratejik bir şekilde planla, kazanç kombolarında ustalaş ve düşmanlardan kurtul.

Soğukkanlılığını koru ve işini kolay yoldan hallet

Hem düşmanlarla hem kendi stres seviyenle savaş! Rahatsız edici ve baskı altındaki durumlar, karakterlerinin soğukkanlılığını bozarak onların düşünmeden hareket etmesine neden olur. Tüketilebilir öğelerle ve liderlik yetenekleriyle soğukkanlılığını koru. Düşünmeden hareket edersen görevi kaybedersin!

Point-and-click türündeki oyunlarda modern bir yenilik

Sunday Gold, point-and-click türündeki oyunların klasikleşmiş parçalarını alarak onları şiddetli RYO savaşı ve inişli çıkışlı bir olay örgüsü ile birleştirir.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:

Yetişkinlere Uygun İçerik:

- Silahlı şiddet ve göğüs göğüse mücadele.
- Aşırı küfür.
- İnsanlar ve hayvanlar üzerinde deneyler.
- Vücut parçalarını içeren morg sahnesi.
- Kanlı suç sonrası olay yeri.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSunday Gold
To Top