Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Stunt Kite Party

19,00 ₺
SKU
852597
Stunt Kite Party, heyecan verici bir hikayesi olan ve sayısız oyun modunda sonsuz eğlence sunan, aile dostu, tek bir oyuncu ve sofa-coop multiplayer oyunudur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Stunt Kite Party, heyecan verici bir hikayesi olan ve sayısız oyun modunda sonsuz eğlence sunan, aile dostu, tek bir oyuncu ve sofa-coop multiplayer oyunudur.

Sekiz oynanabilir karakter arasından seçim yap ve uçurtmanını, arkadaşlarına önceden tanımlanmış maçlarda ya da kendi özel turnuvanda oynayabilirsin.Ayrıca, Stunt Kite Party'nin neşeli dünyası hakkında daha fazla şey öğrenmenize olanak tanıyan, ışıklandırılmış bir hikaye moduyla çerçevelenmiş tek oyunculu deneyimde AI kontrollü karakterlerle de yüzleşebilirsiniz.

Stunt Uçurtma Partisi'nin rengarenk dünyasını dolaşırken, genç ve sıra dışı yetenekli bir kitlinin ayakkabılarına adım atın. Profesyonel bir kitle olmak için ilk adımınızı atarken, Kiting’in Büyük Şehir’de yasaklandığını öğrenirsiniz. Nasıl olabilir! Çok heyecan verici maceralar yaşarken, yeni arkadaşlarla tanışıp birlikte, tekrar harika kitingler yaparken, uçurtma hakkınız için savaşın. Siz ve arkadaşlarınız belediye başkanını tekrar kiting'i yasallaştırmaya ikna edebilir misiniz?

Anahtar Özellikler

  • Heyecan verici bir hikaye modu
  • 10 zorlu oyun modu
  • Önceden tanımlanmış veya özel turnuvalarda yarışın
  • 4 oyuncuya kadar tek ve çok oyunculu maçlar
  • 4 pastoral seviye uçurtma
  • Ek karakterlerin, uçurtmaların ve kaplamaların kilidini aç

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewStunt Kite Party
To Top