Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Streets of Rogue

32,00 ₺
SKU
864308

Önce ateş eden, sonra soru soran bir asker olarak mı oynayacaksın?
Muhalefeti sessizce devirmek için kloroform ve sakinleştirici dart kullanan sinsi bir doktor mu?

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Streets of Rogue oyuncu seçimi, özgürlük ve anarşik eğlence hakkında bir rogue-lite. Oyun, Binding of Isaac ve Nuclear Throne gibi hızlı tempolu yukarıdan aşağıya haydut oyunlarından ilham alıyor ve Deus Ex gibi RPG'lerin serbest biçimli, deney odaklı, yeni ortaya çıkan oyun öğelerini ekliyor.

Streets of Rogue bir zindanda yer almaktan ziyade, karmaşık yapay zekanın hayatın her kesiminden, sadece günlük aktivitelerini sürdürmeye çalışan sakinleri bilgilendirdiği, işleyen, prosedürel olarak oluşturulmuş bir şehirde kuruludur.

İlerlemek için, oyuncunun özel karakter özelliklerini, öğelerini ve çevreyi kullanarak uygun gördüğü herhangi bir şekilde belirli görev hedeflerini gerçekleştirmesi gerekecektir.

 

Önce ateş eden, sonra soru soran bir asker olarak mı oynayacaksın?
Muhalefeti sessizce devirmek için kloroform ve sakinleştirici dart kullanan sinsi bir doktor mu?
En göz korkutucu gardiyanları bile geride bırakabilen güler yüzlü bir barmen mi?
Veya küçük bir mobilize goril ordusu oluşturmak için kafesteki diğer gorilleri kurtaran aşırı zeki bir gorile ne dersiniz?

 

Streets of Rogue Özellikleri

Oyunu kendi tarzınla oyna! Kimseyi öldürmek istemiyor musun? Çok havalı! Bilgisayarları hacklemek mi istiyorsunuz? Seni korudum!
Rastgele dünya nesli ve TAMAMEN AŞIRI oyun çeşitliliği, 600 saat oynayabileceğiniz ve sıkılmayacağınız anlamına gelir! Cidden ama dışarı çık!!!
Senin saçmalıklarına katlanmayacak süper gelişmiş yapay zeka! Bu sanal insanları alt edin ve bilgisayarınızdan üstün hissedin!
20'den fazla (ve büyüyen!) çılgınca farklı karakter türleri ile oynayın! Barmen, bilim adamı, bilgisayar korsanı, goril - hey, muhtemelen işiniz de orada!
Aptalca çok çeşitli öğeler! Shrink ışınları, hipnotize edici cihazlar, müzik kutuları, ayı tuzakları, mutfak robotları.. Ah, ve silahlar da.
4 Oyunculu çevrimiçi ve yerel işbirliği modları, katilleri VE yalnızlığı vahşileştirmenize izin verir!
Bir çeteye liderlik edin, köleleri özgür bırakın, bira içirin, hayaletleri takın, vampir olun, insanları küçültün ve onları ezin. Şimdiye kadar yapılmış en delice çeşitli oyun.

Streets of Rogue, Windows, Mac ve Linux için Steam aracılığıyla sağlanır. Ücretsiz bir Steam hesabı gereklidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewStreets of Rogue
To Top