Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Stellaris: Toxoids Species Pack

25,00 ₺
SKU
866913
Toxoids Species Pack oyunculara anlık kazançlar için gezegenlerinin geleceğini riske atma ve düşman bir galakside hayatta kalmak için gereken zorlu fedakarlıklarda bulunma imkanı tanır.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

İlkel bataklıklardan yıldızlara kadar yüksel! Toxoids Species Pack oyunculara anlık kazançlar için gezegenlerinin geleceğini riske atma ve düşman bir galakside hayatta kalmak için gereken zorlu fedakarlıklarda bulunma imkanı tanır.

YENİ KÖKENLER

Zehirli Tanrı'nın Şövalyeleri: Ana gezegeninin derinliklerinde, zehirli çamurun altında gömülü gerçek bir gücün söylentileri dolaşıyor. Geçmişinin sırlarını ortaya çıkarmaya ve belki de biyolojik bir devi serbest bırakmaya cesaretin var mı?

Aşırıya kaçan: Kendi ömrü pahasına gittikçe daha fazla özellik kazanabilecek bir tür olarak oyna ve yarını bekleme endişesi olmadan bugünü yaşa!

YENİ YURTTAŞ TİPLERİ

Zehirli Hamamlar: Gezegeninin ve halkının geleceğine olan etkisini göze almaya istekli olduğun sürece Mutasyona yol açan çamurun taze infüzyonu ile nüfusunu hızla büyüt!

Çöpçüler: Kendi hızlı inşaat projelerin için enkazı ve yıkımı yağmala. Amansız Sanayiciler: Talebe ayak uyduracaksan, tüm bu önemsiz düzenlemeleri ve olumsuz görüşleri görmezden gelmeyi öğrenmen gerekecek. Hayatta kalan popülasyon, kazandığın tüm kaynaklar için sana teşekkür edecek!

YENİ ÖZELLİKLER

İnkübatör: Gezegenin boşken nüfusu hızla arttır. Ama bu büyüme tesisleri hızla dolabilir!

İnorganik Nefes: Değerli egzotik gazlarının bir kaynağı da halkındır! Respiratörlerin bu kadar pahalı olması çok yazık.

Tiksindirici: Diğer türler etrafında olmaya tahammül edemiyor ve görünüşe göre sadece varlığın bile gezegenlerini yaşanmak için korkunç bir hale getiriyor. Öte yandan, diğer imparatorluklar seninle savaşmak ya da sana boyun eğdirmek isterken çok zor zamanlar geçiriyor!

Egzotik Metabolizma: Diğer türlerin tehlikeli madde ekibini arayacağı durumlarda sen “bunu yiyecek misin?” diye sormaya alıştınız. Daha hızlı ye, daha uzun yaşa ve korkunç lezzetlerin tadını çıkar!

KOZMETİKLER

Güzelliğin görenin batan ve yakıcı gözünde olduğunu galaksiye hatırlatmak için yeni gemiler, tür portreleri ve şehir manzaraları Tiksindirici alayları ile yardımcı olabilecek haberler ve tavsiyeler veren yeni bir toksoid danışman sesi ...ve çok daha fazlası!

*Bazı özellikler için ayrı satılan içerikler gerekebilir

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewStellaris: Toxoids Species Pack
To Top