Need Help? +44 (0) 123 4567
You can add your content here.

Stellaris: Lithoids Species Pack (DLC)

33,03 ₺
SKU
856706

Lithoids Species Pack, köklü bir uygarlığı gün yüzüne çıkarmak isteyen oyuncular için uzay gemisi modellerinden oluşan bir seçki sunuyor.

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Lithoids Species Pack, yere sağlam basmak ve daha köklü bir uygarlığı gün yüzüne çıkarmak isteyen oyuncular için taş gibi sağlam tür portrelerinden ve uzay gemisi modellerinden oluşan bir seçki sunuyor. Taşsılar, tamamen zeki taştan meydana gelmiş, devasa kaya parçaları niteliğinde bir türdür. Mineral tüketerek beslenirler, uzun bir ömre sahiptirler ve kolonileştiremeyecekleri hemen hemen hiçbir ortam yoktur.

Oyuncular mineral üretimine, en köşede kalmış dünyaların dahi insafsızca kolonileştirilmesine ve taşı toprağı altın denerek imparatorlukların her santimetrekaresine kadar savunulmasına odaklanan yepyeni Taşsı oyun stilini denemekten büyük keyif alacaklar.

Lithoids Species Pack içeriği;

 • Taşsı İmparatorlukları için eşsiz Mekanik Özellikler
 • 15 Yeni Taşsı Portresi ve 1 Taşsı robot portresi
 • Mineral Bazlı Yeni Uzay Gemisi Modelleri
 • Yeni ses paketi

Mucizelerle dolu devasa bir galaksiyi keşfedin! Crusader Kings ve Europa Universalis serilerinin arkasındaki isim Paradox Development Studio, Grand Strategy türünün merkezine uzay keşiflerini de katıyor ve türün evrim geçirmesini sağlıyor.

Derin, stratejik bir oynanış; zengin ve geniş bir ırk seçkisi ve de anlık oluşan bir öykü sunan Stellaris; yıldızlararası yolculukları, keşifleri ve karşılaşacağınız diğer ırklarla iletişime geçmeyi ve onları tanımayı ödüllendiren zorlu ve bağımlılık yapıcı bir oynanışa sahip.

Galaktik bir imparatorluk haline gelerek, uzak gezegenlere koloniler kurarak ve yabancı uygarlıklarla etkileşime geçerek isminizin kozmosun her köşesinde yankılanmasını sağlayın. Amaçlarınıza yalnız başınıza ve savaşarak mı, yoksa diplomatik yollarla mı ulaşacaksınız?

Öne çıkan özellikler

 • Derin ve çeşitlilik sahibi keşif sistemi
 • Binlerce gezegene ev sahipliği yapan, rastgele bir şekilde oluşan dev galaksi haritaları
 • Anomali keşifleri gerçekleştiren bilim öncüleri
 • Kişiselleştirme ve rastgele oluşturma sayesinde sonsuz çeşitlilikte ırk
 • Bir Grand Strategy oyununa yakışan, gelişmiş bir diplomasi sistemi
 • Geniş teknoloji seçeneklerini temel alan gemi tasarlama olanağı
 • Göz kamaştıran uzay görselleri

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

NOT 2: Bir eklenti paketidir. Çalışabilmesi için Stellaris ana oyununun Steam kütüphanesinde olması gerekmektedir. Tek başına oynanamaz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewStellaris: Lithoids Species Pack (DLC)
To Top