Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Stellaris - Humanoids Species Pack (DLC)

15,50 ₺
SKU
830749
Stellaris: Humanoids Species Pack, Paradox'un imparatorluk kurma bilim kurgu strateji unvanına yeni kozmetik seçenekler ekleyerek oyunculara evlerine daha yakın veya en azından bizim galaksimize daha yakın olan türleri için yeni seçenekler sunuyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Stellaris Humanoids Species Pack, önlenemez insan ırkı veya en azından bir dereceye kadar insanı andıran bir tür olarak yıldızlar arasında yollarını açmak isteyen oyuncular için yeni portreler ve gemi modelleri seçkisine sahip olacak. En çok oynanan fenotip olan insansılar artık daha fazla çeşitlilik kazanıyor ve sonunda Batı bilim kurgu klasiklerinden esinlenen kendi benzersiz gemi sınıflarına sahip olacaklar. Pakette ayrıca en az bir insan tarafından remikslenen üç müzik parçası yer alacak ve ayrıca dijital danışman VIR için sonunda onu insancıllaştıracağını umduğumuz üç yeni seslendirme seti ekleyecek.

Stellaris: Humanoids Species Pack, Paradox'un imparatorluk kurma bilim kurgu strateji unvanına yeni kozmetik seçenekler ekleyerek oyunculara evlerine daha yakın veya en azından bizim galaksimize daha yakın olan türleri için yeni seçenekler sunuyor. Paket şunları içerecektir:

  • On Yeni Humanoids Species
  • İnsanlığın Hayal Gücünden Esinlenen Yeni Gemi Modelleri
  • VIR için Üç Yeni Seslendirme Seti
  • Stellaris Film Müziğine Eklenecek Üç Remix Edilmiş Müzik Parçası

Not : Bir eklenti paketidir. Çalışabilmesi için Stellaris ana oyununun Steam kütüphanenizde olması gerekmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewStellaris - Humanoids Species Pack (DLC)
To Top