Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Star Trek: Bridge Crew (Steam)

175,00 ₺
SKU
46275
Star Trek: Bridge Crew, oyuncuları Star Trek evreninin derinliklerine götürüyor. Stratejini belirle, ekibinle birlikte uygulamaya koy ve görevi tamamla.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

NOT : VR Set gereklidir. Şu VR setleri ile çalışmaktadır: HTC Vive, Oculus Rift, Valve Index veya Windows Mixed Reality

Star Trek: Bridge Crew, oyuncuları Star Trek evreninin derinliklerine götürüyor (VR uyumlu). Oyunda, sen ve arkadaşların U.S.S. Aegis ile seyahat ediyorsunuz.
Göreviniz şu: Büyük kısmı yok olmuş Vulkan halkına yaşayabilecekleri yeni bir dünya bulmak üzere uzayın bilinmezliklerle dolu bir kesiminde, The Trench'te keşif yapmak. Bölgede Klingon İmparatorluğu'nun da faaliyetleri var ve Federasyonun planları karşısında bir tehdit teşkil ediyor.

Stratejini belirle, ekibinle birlikte uygulamaya koy ve görevi tamamla.
Koop modunda Kaptan, Dümenci, Taktisyen ve Çarkçı görevlerini üstlenecek dört kişilik bir ekip oluşturabilirsin. Oyunun dinamik hikayesinin yanı sıra, bir de ""Devam Eden Görevler"" modu bulunuyor. Bu modda tek kişilik ve koop maceralar için sayısız saatlik görevler oluşturuluyor.

Star Trek™: Bridge Crew'da hedefine ulaşmak için bireysel yeteneklerden fazlasına ihtiyacın var: iletişim, güven ve ekip içi sıkı koordinasyon zafere giden yolun temel taşları.

Oyun kurulumu ve aktivasyonu için Uplay hesabı ile Uplay PC uygulaması gereklidir.

Oyunu oynayabilmek için daimi bir internet bağlantısı gereklidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewStar Trek: Bridge Crew (Steam)
To Top