Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Sonic the Hedgehog 4 Episode 2

Özel Fiyat 88,99 ₺ Normal fiyat 137,12 ₺
SKU
35016

Sonic the Hedgehog 4 Episode 2 sevilen bir yan vuruşun ve hayranların en sevdiği kötü adamların dönüşüyle ​​devam ediyor!

Bölüm I'deki olayların ardından Metal Sonic, Dr. Eggman ile ittifak kurmak için geri döndü! Bu yeni kötülükle yüzleşmek için Sonic, günü kurtarmasına yardım etmesi için eski bir arkadaşını çağırmak zorunda kalacak!

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Şimdi Tails'e katılın, dört yeni Bölgede yarışın ve bu alçak ikilinin planlarına son vermek için ölümcül kombinasyon hareketleriyle korkunç yeni badnikleri alt edin!

Yepyeni bir motorun eklenmesiyle Sonic 4 efsanesini daha önce hiç olmadığı gibi yaşayın; Çarpıcı HD grafiklerde güncellenmiş fizik ve bölgelerle oyun oynamanızı sağlıyor! Ayrıca, Bölüm II'de yeni olan, oyuncuların Dr. Eggman'e karşı savaşırken Sonic ve Tails'in kontrolünü ele geçirmek için bir arkadaşlarıyla takım oluşturabilecekleri çevrimiçi/yerel ortak oyun ekidir!

BONUS! Bölüm I ve Bölüm II'nin sahipleri, Bölüm Metal'in kilidini açacak! Bu özel bölgede Sonic'in en büyük rakibi olarak oynayın ve Metal Sonic'in yeniden canlanmasının ardındaki anlatılmamış hikayeyi deneyimleyin!

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSonic the Hedgehog 4 Episode 2
To Top