Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Sonic Origins Digital Deluxe

Özel Fiyat 778,95 ₺ Normal fiyat 809,64 ₺
SKU
71448
Sonic The Hedgehog, Sonic The Hedgehog 2, Sonic 3 & Knuckles ve Sonic CD’nin klasik koleksiyon maceralarını, yeniden düzenlenmiş Sonic Origins’te tekrar yaşayın!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Sonic Origins Digital Deluxe

Sonic The Hedgehog, Sonic The Hedgehog 2, Sonic 3 & Knuckles ve Sonic CD’nin klasik koleksiyon maceralarını, yeniden düzenlenmiş Sonic Origins’te tekrar yaşayın! Simgesel Green Hill Zone'dan tehlikeli Death Egg Robot'a kadar, Doctor Robotnik'in sinsi planlarını bozmak için yenilenmiş yüksek çözünürlükte anılarınıza doğru bir yolculuk yapacaksınız! Bu son sürüm, keşfedilecek yeni alanlar, özel animasyonlar ve yepyeni bir Yıl Dönümü modunu içeriyor!

Sonic Origins Digital Deluxe, Zor Görevler, Mektup Kutusu Arka Planı, menü içi Bonus Karakter Animasyonları ile müzik çalar ve ek olarak, yeniden düzenlenmiş müzik parçalarının yer aldığı, Premium Fun Paketi ve Classic Music Paketi’ndeki DLC’yi içerir.

Klasik Yeniden Tanımlandı

Yüksek çözünürlükteki klasik Sonic oyunlarını ve tamamen yeni açılış ile bitiş animasyonlarını keşfedin

Kilidi Açılabilir Yeni Ögeler

Yeni içeriklerin, mücadelelerin ve Museum üzerinden Special Stage'in kilidini açmak için çeşitli görevleri tamamlayarak coin toplayın.

Klasik ve Yıl Dönümü Modları

Oyunun orijinal çözünürlüğü ve sınırlı can ile Klasik moddaki çeşitli bölgelerde Spin Dash ile ilerlemeyi veya sınırsız can ve yenilenmiş tam ekran çözünürlüğü ile yeni Yıl Dönümü modunda oynamayı seçin.

​NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSonic Origins Digital Deluxe
To Top