Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Sonic Lost World

Özel Fiyat 267,14 ₺ Normal fiyat 411,62 ₺
SKU
37929

Ölümcül Altılıya Karşı Yükselin!

Ölümcül Altılı, dünyasını yok etmekle tehdit ettiğinde, Sonic'in yeni hamleleri ve güçlendirmeleri çok geç olmadan onları yenmenin tek yoludur!
Sonic'i yenmek ve dünyaya hükmetmek için son planında Dr. Eggman, Ölümcül Altılı olarak bilinen tehditkar yaratıkların gücünü kullandı. Ancak, Ölümcül Altılılar yeni efendilerine karşı ayaklandığında, Sonic baş düşmanı Eggman ile birleşmeli ve onları kafa kafaya almak için mistik Kayıp Büyücü'yü keşfetmelidir.

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

İçeride, dışarıda ve her seviyede baş aşağı yarışarak çeşitli benzersiz arazilerde hızlanmak için Sonic'in şaşırtıcı yeni hareketlerini ve inanılmaz Renk Güçlerini kullanın. Büyüleyici oyun kurgusu ile Sonic Lost World pek çok yenilik getirdi.

YENİ HAREKETLER
Sonic daha önce hiç olmadığı gibi hareket eder. Engellerin üzerinden atla, duvarlar boyunca serbest koş ve adalar arasında yıldırım hızında gökyüzü dalışı yap. Ayrıca Spin Dash geri döndü!

RENK GÜÇLERİ
Yeni ve geliştirilmiş Renk Güçleri. Sonic artık havada uçabilir, seviyeleri parçalayabilir ve düşmanlara patlayabilir. O her zamankinden daha güçlü!

YENİ DÜNYA
Çeşitli heyecan verici seviyelerde hızlanın. İçeride, dışarıda ve baş aşağı koşarken devasa akıl almaz parkurları, geniş yeraltı tünellerini ve gökyüzündeki devasa yapıları keşfedin.

BOSS SAVAŞLARI
Dünyayı her seferinde bir dövüşten kurtarın. Sonic'in tüm hareketlerini ve güçlendirmelerini test eden dinamik patron savaşlarında dolambaçlı Ölümcül Altılıların her birine meydan okuyun.

ARTI - Yeni Bilgisayar Özellikleri:
60 FPS oyun
Tam HD çözünürlük desteği

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSonic Lost World
To Top