Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Sonic Frontiers

Özel Fiyat 1.119,38 ₺ Normal fiyat 1.145,81 ₺
SKU
74320
Sonic the Hedgehog’un en yeni yüksek hızlı macerasında dünyalar çarpışıyor! Nefes kesici bir aksiyon, macera ve gizem dünyasını keşfederken, güçlü düşman sürüleriyle savaşın.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Sonic’i Hiç Olmadığı Gibi Deneyimleyin!

Sonic the Hedgehog’un en yeni yüksek hızlı macerasında dünyalar çarpışıyor! Nefes kesici bir aksiyon, macera ve gizem dünyasını keşfederken, güçlü düşman sürüleriyle savaşın. Beş adet devasa Starfall Adasında yarışırken, yeni yüksekliklere doğru hızlanın ve yüksek hızlı açık alan platform özgürlüğünün heyecanını yaşayın. Maceraya dalın, Kadimlerin gücünü kullanın ve bu yeni gizemli düşmanları durdurmak için savaşın. Sonic oyunlarının zirvesine hoş geldiniz!
 
Hemen ön sipariş verin ve içinde Beceri Puanları, Red Seeds of Power ve Blue Seeds of Defense bulunan, Sonic’e yeni yolculuğunda takviye yapacak Adventurer's Treasure Box’ı alın!

Yepyeni Açık Alan Platformunu Deneyimleyin

Sık ormanlarla, taşan şelalelerle, cızırdayan çöl manzaraları ile dolu olan ve her birinin, eşsiz aksiyon platform mücadeleleri ile keşfedilecek gizli sırlara sahip olduğu, beş adet devasa dünya dışı adada yarışın.
 
Eşi Benzeri Olmayan Yüksek Hızlı Özgürlük

Kendinize uygun gördüğünüz bir yol açın, yan görevleri keşfedin, bulmacaları çözün, kocaman yapıların üzerine çıkın, balık tutmaya gidin ve yolda birkaç tanıdık yüzle karşılaşın...
 
Siber Uzayda Kendinize Meydan Okuyun

Özgün Sonic hızında 3D platform imkânı sunan ve becerilerinizi daha önce hiç olmadığı kadar teste tabi tutabileceğiniz çeşitli mücadelelerle dolu Siber Uzay seviyelerinin kilidini açın.

Siber Güçlü Savaş

Starfall Adaları, Sonic’in daha önce hiç karşılaşmadığı tuhaf yaratıklara ev sahipliği yapıyor. Kaçınma, savuşturma, karşı saldırı, kombo gibi hamleleri birleştirerek stratejik şekilde savaşmak için yepyeni savaş sistemi ile beceri ağacı yükseltmelerini, gizemli düşmanlar ile devasa titanları alt etmek için de yeni Cyloop kabiliyetini kullanın.
 
Gizem ve Entrika Dolu Yeni Bir Macera

Sonic olarak oynayın ve robotumsu sürülerin musallat olduğu kadim bir uygarlığın kalıntılarındaki gizemleri ortaya çıkarmak için bir yolculuğa çıkın.     

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSonic Frontiers
To Top