Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Silent Hunter 3

25,99 ₺
SKU
38800
Denizaltı simülasyonlarının kralı Silent Hunter 3, yepyeni bir 3D motoru, yeni mürettebat komuta olanakları ve her zamankinden gerçekçi II. Dünya Savaşı deniz aksiyonuyla dönüyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Film kalitesindeki grafikler ve yalın, gerilim dolu oynanış sayesinde bu oyun gerçekçilik isteyen oyuncular için Silent Hunter III mükemmel bir seçim.

Özellikler

• Gerçekçi çevre tasarımları: Gerilim dolu atmosfer gerçekçi 3 boyutlu su modellemesi, gece-gündüz çevrimi ve tarihsel asıllarına uygun denizaltılarıyla besleniyor. Denizaltılarının detaylı iç yapıları, değişken hava koşulları ve birinci sınıf ses efektleri II. Dünya Savaşı oyunlarında yeni standardı belirliyor.

• Çok sayıda denizaltı ve silah: Oynanabilir denizaltıları arasında Type II, VII, IX ve XXI serileri de var. Konvoy ve savaş gemilerini hedef alın. Büyük denizaltı savaşlarını yeniden yaşarken tehdit eden eskortların dibinde sessizlik içinde saklanacak, ölümcül torpidolarınızı fırlatacak ya da yüzeye çıkarak düşmanı güverteden ateş yağmuruna tutacaksınız.

• Dinamik senaryo: Kendi gerçekçi deniz savaşı tarihinizi yazın. Askeri kariyeriniz başarılı komuta kararları ve savaşın önceden belirlenmemiş, çizgisel olamayan akışıyla belirlenecek.

• Her seviyeden oyuncuya uygun: Standart simülasyonlara nazaran daha kolay bir öğrenme evresi. Deniz Harp Akademisi yardımıyla temelleri öğrenin. Gerçekçilik ayarlarını kendinize göre belirleyin.

• Mürettebatınıza komuta edin: Mürettebat emir alacak ve görevlerin sonuçlarına göre gelişecek.

• Multiplayer co-op oynanış: Oyun, yerel ağ üzerinden sekiz oyuncuya kadar destek veriyor.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Uplay hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSilent Hunter 3
To Top