Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic Gold Edition

51,99 ₺
SKU
22589
Bir Alman U-botunun periskopunun arkasına geçin ve Müttefik Kuvvetlere katılın. Tüm zamanların en çok satan denizaltı serisi, merakla beklenenSilent Hunter 5: Battle of the Atlantic Gold Edition ile devam ediyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Bir Alman U Botuna ait Periskopun başına geçve geniş atlas okyanusunda ve Akdeniz'de Müttefik donanmasıyla yapılan ünlü savaşlara katıl. Dünya'nın en çok satan denizaltı oyunu tüm hızıyla devam ediyor.

Tüm zamanların en çok satan denizaltı serisi, merakla beklenen Silent Hunter: Battle of the Atlantic ile devam ediyor. Mürettebatınızı gerçekten dinamik bir seferde yönetirken ilk kez bir denizaltı kaptanının hayatını birinci şahıs bakış açısıyla yaşayabilirsiniz.

  • Kaptan üniformasını giyin İlk kez, son derece ayrıntılı denizaltılarda yürüyün, U-botunuzun her yerine erişin ve mürettebatınızı yeni birinci şahıs görünümünde yönetin.
  • Gerçek bir lider olun Mürettebatınıza doğrudan komuta edin ve yeni gelişmiş sipariş sistemi ile denizaltı içindeki gerilimi ve korkuyu deneyimleyin.
  • Savaş stratejilerinizi test edin Kendi stratejinizi seçin ve yeni bir hedef odaklı, dinamik kampanya ile hedeflerinizi seçin.
  • Düşmanın size tepki vermesini sağlayın Yeni konumlar, yükseltmeler ve ikmal olanakları açın, Müttefik gemileri yaklaşmanıza göre dinamik olarak ayarlanır. Eylemleriniz, kampanyanın gelişimini doğrudan etkileyecektir.
  • Erişilebilirlik Artırılmış Yepyeni bir kullanıcı arayüzü ile sularda gezin. Artık her yeni başlayan, bir alt gruba kafa karışıklığı olmadan başarıyla komuta edebilir. Uzman modunda, deneyimli oyunculara denizaltına tamamen kendi başlarına komuta etmeleri için gerekli tüm bilgiler ve kontroller sağlanacaktır.
  • Sinematik Deneyim Şimdiye kadar yaratılmış en gerçekçi ve sürükleyici Silent Hunter'ı deneyimleyin. Geliştirilmiş çevre grafikleri, otantik, son derece ayrıntılı denizaltıları ve su üstü gemilerini çalıştırırken güçlü bir daldırma seviyesi oluşturur.
  • Çok Oyunculu Mod Senaryolu ve oluşturulan görevlerde işbirlikçi veya rakip modlarda oynayın.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Uplay hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSilent Hunter 5: Battle of the Atlantic Gold Edition
To Top