Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Sid Meier's Civilization VI - Gathering Storm

149,00 ₺
SKU
847080
Civilization VI'nın ikinci genişleme paketi olan Gathering Storm ile çevrenizdeki dünyaya daha farklı bakın.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
ÇOK SATANLAR

Civilization VI'nın ikinci genişleme paketi olan Sid Meier's Civilization VI Gathering Storm ile çevrenizdeki dünyaya daha farklı bakın. Yeni teknolojiler ve projeler geliştirerek Dünya Kongresi'nde görüşmeler yapın. İmparatorluğunuzun vatandaşları için zaferler elde edin!

Oyunda yaptığınız tüm seçimler dünyanın işleyişini etkiler ve tüm gezegenin geleceğini etkileyebilir. Sel, fırtına ve yanardağ gibi doğal afetler imparatorluğunuzu ya da zenginleştirebilir.

Civilization VI: Gathering Storm bu yeni sistemlere ek olarak sekiz yeni uygarlık ve dokuz yeni lider sunuyor. Çeşitli yeni birlikler, district'ler, binalar ve geliştirmelerin yanı sıra yedi yeni dünya harikası kurulabilir.

Sid Meier's Civilization VI Gathering Storm Özellikleri

Çevresel Etkiler

Yanardağlar, fırtınalar (tipiler, kum fırtınaları, hortumlar, kasırgalar), iklim değişikliği, seller ve kuraklıklar.

Projeler

Kanallar, barajlar, tüneller ve tren yolları gibi geliştirmeler yaparak imparatorluğunuzun çevresini şekillendirin. Şehirleri yerleştirirken kıyılardaki düz arazilerdeki sel riskini göz önünde bulundurun. Ayrıca Sel Bariyerleri gibi yeni teknolojilerin kullanılabileceğini de unutmayın.

Dünya Kongresi

Dünyanın diğer liderlerine sesinizi duyurun.İttifaklarla, şehir devletlerini etkileyin. Diplomatic Favor'ı oy kullanmak, bir acil durumu yönetmek, Özel Oturum talep etmek ve yeni Diplomatic Victory'ye ulaşma görevinizde kullanın.

Yeni İçerikler

Yedi yeni world wonder, yedi doğal wonder, 18 yeni birlik, 15 yeni geliştirme, 9 yeni bina, 5 yeni district, 2 yeni şehir seti, 9 yeni teknoloji ve 10 yeni civic eklendi.

Geliştirilmiş Oynanış

Espionage sistemi yeni seçeneklerle geliştirildi, Kültür ve Bilim Zaferleri güncellendi, yeni Historic Moment'lar eklendi ve diğer mevcut sistemler için ek geliştirmeler yapıldı.

Yeni Senaryolar

The Black Death

Veba, dünya tarihindeki bütün olaylardan daha fazla insan öldürecek. 14. yüzyılın ortalarında Avrupa ve batı Asya'da birçok can aldı. Salgın milyonlarca insanı öldürdü, ekonomileri mahvetti ve Batı dünyasının yüzünü değiştirdi. Göreviniz bu faciada ulusunuza liderlik etmek.

War Machine (Makine Savaşları)

İkinci Dünya Savaşı'nın başlangıcında Alman Kraliyet Ordusu'nun cesur bir planı vardı: Belçika'yı işgal etmek ve oradan Fransa'nın kalbine girmek. Başarılı olmaları durumunda Alman güçleri Paris'i bir ay içinde ele geçirecek ve direnişlerini sonsuza kadar ortadan kaldıracaktı. Karşı tarafta Fransız komutası Plan 17'yi hazırladı: Alman saldırısını karşılamak ve durdurmak için tasarlanmış topyekûn bir hücum.

Savaş ilan edildiğinde her iki ordu da harekete geçti ve dünya tarihindeki en önemli askeri operasyonlardan birini düzenledi. Bu çok oyunculu senaryoda oyuncular bu iki büyük güçten birinin tarafına geçiyor. Almanya olarak göreviniz Paris'i ele geçirmek. Fransa olarak göreviniz bunu engellemek. Saat işliyor ve düşman hareket ediyor. Harekete geçin!

Sid Meier's Civilization VI Gathering Storm Sistem Gereksinimleri

Windows - Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit / 8.1 64bit / 10 64bit
  • İşlemci: Intel Core i3 2.5 Ghz veya AMD Phenom II 2.6 Ghz veya üstü
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Sabit Disk: 12 GB veya daha fazla
  • Ekran Kartı: 1 GB DirectX 11 Ekran Kartı (AMD 5570 veya nVidia 450 veya Intel Tümleşik Grafik 530)

Windows - Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit / 8.1 64bit / 10 64bit
  • İşlemci: Dördüncü nesil Intel Core i5 2.5 Ghz veya AMD FX8350 4.0 Ghz veya üstü
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Sabit Disk: 16 GB veya daha fazla
  • Ekran Kartı: 2 GB DirectX 11 Ekran Kartı (AMD 7970 veya nVidia 770 veya üstü)

NOT: Oynamak İçin Sid Meier's Civilization VI gerekir. Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Yazılım Avrupa, Orta Doğu ve Afrika dışındaki bilgisayarlarda doğrulanamaz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSid Meier's Civilization VI - Gathering Storm
To Top