Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Sid Meier's Civilization V: Brave New World DLC (Mac)

49,00 ₺
SKU
763785
Sid Meier's Civilization V: Brave New World, 2010'da yılın en iyi oyunu seçilmiş Sid Meier's Civilization V'in ikinci eklenti paketidir.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Sid Meier's Civilization V: Brave New World, 2010'da yılın en iyi oyunu seçilmiş Sid Meier's Civilization V'in ikinci eklenti paketidir. Bu yeni paket, ticaret sistemi, kültür ve diplomasiyi merkezde tutarak daha derin ve yeniden oynanabilirliği yüksek tutmayı amaçlıyor. Çalışmalar yaparak, halkınız için ideolojiler belirleyerek ve Dünya Kongresi'nde küresel çözüm yolları önererek dünya üzerindeki etkinizi arttırabilirsiniz.

Sid Meier's Civilization V: Brave New World ayrıca dokuz yeni medeniyet, sekiz yeni dünya harikası, iki yeni senaryo, dört yeni oynanış mekaniği ve birçok yeni birim, bina ve geliştirme ile birlikte geliyor. Dünyadaki en güçlü devleti inşa edin.

Sid Meier's Civilization V: Brave New World Özellikleri

Kültürel Zaferler

Kültürünüzü tüm dünyaya yayarak diğer tüm kültürlere hükmedin. Müzeler, Opera Binaları ve hatta Büyük Kütüphane gibi yapılar inşa edin. imparatorluğunuzdaki bu önemli binalara yerleştirilen Büyük Sanatçılar, Yazarlar ve Müzisyenler ile başyapıtlar oluşturun. Arkeologları,kültürel eserleri, eski savaş alanlarını ve şehir kalıntılarını araştırmak için görevlendirin. Kültür zaferi elde etmek için dünyanın diğer tüm medeniyetleriyle iç içe ol.

Yeni Medeniyetler, Birimler ve Binalar

Polonya, Brezilya, Portekiz, Zulu ve her biri kendine özgü özellikleri, birimleri ve binaları olan dokuz yeni lider ve medeniyet bu pakette sizleri bekliyor.

Uluslararası Ticaret Rotaları

Şehirlerinizi kara ve deniz yoluyla uluslararası ticaret merkezi haline getirin.Halkınız için büyük bir zenginlik ve refah ortamı sağlarken, aynı zamanda din, kültürel ve bilimi de yayın. Medeniyetinizin eşsiz yeteneklerini artırmak için ticaret yollarının sayısını artırın, ekonomi ve teknolojiyi ilerletin.Daha düşük bir getiri ve daha güvenli bir rota mı, yoksa daha büyük getiri için daha fazla risk içeren uzun bir rota mı seçeceksiniz? Yoksa hayati önem taşıyan gıda ve üretimi kendi imparatorluğunuzun uzak köşelerine gönderecek misiniz? Seçim sizin!

Yeni Politikalar ve İdeolojiler

Sanayi Çağına ulaşın ve halkınızın ideolojisini seçin: Özgürlük, Düzen veya Otokrasi. Her ideoloji, giderek daha güçlü yeteneklere erişim sağlar ve farklı zaferler kazanmanıza benzersiz şekillerde hizmet eder. Yaptığınız seçimler oyunun geri kalanında diğer medeniyetlerle olan ilişkilerinizi etkileyecek.

Dünya Kongresi

Diplomasinin önemi yoğunlaşıyor ve şehir-devlet ittifakları her zamankinden daha önemli. Dolandırıcı uluslara karşı ticaret yaptırımları uygulayın, kaynak kullanımını sınırlayın. Dünya Oyunları için ev sahibi şehirler belirleyin.Ayrıca nükleer silahların kullanımı gibi kritik meselelere oy veren yeni bir Dünya Kongresi ile diplomatik manzarayı değiştirin. Oyun değiştiren kararlar, entrika ve Diplomatik Zafer'e yeni bir giriş, oyunun sonunun hiç olmadığı kadar dinamik olmasını sağlar.

İki Yeni Senaryo

Amerikan İç Savaşı: Richmond ve Washington arasındaki kritik Doğu operasyonuna odaklanırken Birlik veya Konfederasyon tarafından “Devletler Arası Savaş” ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

Afrika: Her oynadığınızda dinamik olarak oluşturulmuş bir kıtayı keşfederken Afrika'nın kalbinde yer alan harika doğa harikalarını kaçırmayın.

NOT: Çalışabilmesi için Sid Meier's Civilization V oyunu gereklidir. Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmaldır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSid Meier's Civilization V: Brave New World DLC (Mac)
To Top