Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Ship of Fools

484,00 ₺
SKU
867045
Ship of Fools, deniz yolculuğu içeren iş birliğine dayalı bir roguelite oyundur. Takımadanın bulunduğu çalkantılı denizler boyunca yelken aç, topları kullan ve deniz canavarlarıyla savaş. Faciayı durdurmak için yeterince aptal mısın?
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Ship of Fools, denize açılma aptallığını gösteren tek canlılar olan Fools'u oynadığın deniz yolculuğu içeren roguelite bir eşli oyundur. Takımadayı koruyan Büyük Deniz Feneri parçalanmış durumda ve kötü, yıkıcı bir fırtına yaklaşıyor.

Gemi arkadaşlarınla birlikte Stormstrider'a atlayıp denizde yolculuğa çıkacaksın. Çok sayıda seferde topları kullan, yelkenlerini hazırla ve gemini deniz canavarlarından koru. Evini büyük Faciadan korumak senin elinde.

Kısacası Ship of Fools, gemini korurken denizdeki düşmanları güçlü toplarla yok ettiğin bir oyundur. Modern klasik roguelite oyunlardan ilham alan ve eşli oyun için tasarlanmış olan oyunda ilk arkadaşını güverteye çıkarmak ve dünyayı faciadan korumanda sana yardım edecek yeni eşyaların ve eserlerin kilidini açarken olağanüstü savaşın keyfini çıkarmak isteyeceksin.

Eşli oyun için tasarlanan ve fırtınanın korkutucu canavarlarının eşlik ettiği çılgın savaş, takım çalışmanı sınayacak. Gemiyi savunmak ve onarmak için birlikte çalış, öğe etkilerini güçlü kombolarla birleştir ve balıklara yem olmak istemiyorsan gemi arkadaşının arkasını kolladığına emin ol.

Takımadadaki kayıp hazineleri ve uzak dükkanları ortaya çıkar ama hamlelerini dikkatli planla! Bölgede ilerlerken Ebedi Fırtına, yön değiştirerek ve evrilerek hiddetiyle yolunu keser. Rotanı fırtına hareketlerine göre ayarlaman ve fırtınanın içinde nelerin gizlendiğini keşfetme yolculuğuna ne zaman cesaret edeceğine karar vermen gerekecek.

Tek bir denizci olarak gemini kullan, tehlikeli sularda savaşarak ilerle ve görkemi kendine sakla. Ship of Fools, hem çok oyunculu hem de tek oyunculu oynama imkanı sunuyor. Eski denizci şarkılarında söyledikleri gibi; bazen işlevsiz bir mürettebatın olmasındansa hiç olmaması daha iyidir!

Oynayacak çok sayıdaki Fools, bulunup kilidi açılacak eşsiz öğeler, mücadele edilecek savaş karşılaşmaları ve ziyaret edilecek çok sayıda ada ile her sefer, yolculuğuna yeni bir şey katacak. Derin denizin canavarlarını yenmeye hazır olarak her defasında gücünü artır.

Özellikler

  • Eşli oyunda iki gemi arkadaşı olarak ya da tek bir denizci olarak oynanabilen çılgın deniz savaşı
  • En zorlu denizcilerle mücadele edecek devasa su canavarları
  • Takımada haritalarında rotanı belirle ve Ebedi Fırtınaya meydan oku
  • Yolculuğunda sana yardım edecek benzersiz Fools'dan birine özel yetenekler ekle
  • Kazanma stratejileri için toplanacak ve kombo yapılacak 100'ün üzerinde eşya ve eser
  • Yelkenlerine rüzgarı getirecek elle çizilmiş gösterişli sanat eserleri


Lütfen dikkat: Yerel çok oyunculu oyun için bir kumanda gereklidir

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewShip of Fools
To Top