Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Sheltered 2

60,00 ₺
SKU
865209
Sheltered 2 Size kaynakları yönetirken ve hem doğal hem de insani tehditlerle mücadele ederken bir lider yaratmak ve ulusunuzu oluşturmak görevini veriyor. Diğer gruplarla ittifak mı yapacaksın yoksa onlara hükmedecek misin?
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Sheltered 2 sizi ürkütücü bir hikaye ile karşılıyor. Sonunu bildiğimiz dünyanın üzerinden yirmi yıl geçti. İnsanlığın sonuncusu karşıt gruplara ayrıldı.Birleşecek misin yoksa fethedecek misin?

Orijinal 2015 hayranlarının favorisi üzerine inşa edilen Sheltered 2, yeni zorluklar ve daha derin stratejik oyun getiriyor. Kaynakları yönetirken ve hem doğal hem de insani tehditlerle mücadele ederken bir lider yaratmak ve ulusunuzu oluşturmakla görevlendirildiniz.

Açlık ve dehidrasyondan radyasyon zehirlenmesine ve düşman baskınlarına kadar her şey ölümcül olabilir. Sheltered 2'nin yeni Factions sistemi, bir üssün başarısı için çok önemlidir. Uçsuz bucaksız araziyi keşfetmek ve ilişkiler kurmak veya diğer kamplarla sert rekabetler oluşturmak için keşif gezileri gönderin.

Birlikte büyümek ve gelişmek için ticaret kaynakları; ya da genişletilmiş bir savaş sisteminde rakiplerinizle kafa kafaya çarpışın ve çorak arazide tutunduğunuz yeri büyütün. Diğer gruplarla ittifak mı yapacaksın yoksa onlara hükmedecek misin?

 

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSheltered 2
To Top