Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

REZ PLZ

25,00 ₺
SKU
859789
REZ PLZ, co-op ve tek oyunculu oynanışta yeni bir oynanışa sahip bir bulmaca platform oyunudur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Birbirlerini hayata döndürmek için Karanlık Arcanum'un güçleriyle savaşan büyücü kardeşler Arcan ve Zeph'e katılın. Platform oluşturma zorlukları arasında geçiş yaparken ve bulmacaları çözerken ilerlemek için kardeşlerden birini öldürmeni gerektiren tehlikeli canavarlarla ve tuzaklarla karşılaşacaksınız. Ancak büyülü kaydırma sayesinde, kardeşleri yarıya bölünmekten, yaratıklar tarafından yenilmekten, canlı yanmadan ve daha fazlasından çok sayıda ölümden diriltebilirsiniz. Oyunda ilerlerken, ileride giderek zorlaşan zorlukları fethetme yeteneği kazandıran yeni büyülerin kilidini açacaksınız.

Özellikler

Eşli Oyun

REZ PLZ, geleneksel co-op konseptine benzersiz bir hava katıyor. Her oyuncuyu her seviyede hayatta tutmaya çalışmak yerine, bulmacaları çözmek ve düşmanları yenmek için stratejik olarak birbirinizi öldürmelisiniz. Diriliş Parşömenini kullanarak Arcan ve Zeph'i canlandırın.

Her Köşede Ölüm

Ölüm, REZ PLZ'de her yerdedir ve yarıya bölünmekten, yaratıklar tarafından yenilmekten, canlı yanmadan ve daha fazlasından çok sayıda tek vuruş ölümden kaynaklanabilir.

Unlockables

Oynanışınızı özelleştirmek için  kozmetik ürünleri ve zorlu eldiven düzeylerini keşfedin ve bulun. PVP yarışı gibi bonus modlarıyla kendinize daha fazla meydan okuyun.

Hikaye

REZ PLZ, iki genç çırak büyücüsü olan Arcan ve Zeph'in hikayesini anlatıyor. Okulları kötü güçler tarafından istila edildiğinde, ikili Karanlık Arcanum'un kötü sihirbazlarını yenmek için birlikte çalışmak zorunda.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewREZ PLZ
To Top