Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Realpolitiks - New Power (DLC)

15,50 ₺
SKU
834946
Yeni senaryo, yeni toplumsal örgütler ve uluslararası politikada yeni seçenekler Realpolitiks - New Power'ta sizi bekliyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Bu genişleme paketi ile birlikte gelen özellikler;

Mini Senaryo: Dünya, teröre, Pasifik Okyanusu'na yayılan güçlü bir şok dalgası gibi bakıyordu. Kuzey Kore'den gelen her zamanki inkârlara rağmen, uluslararası müfettişler bunun bir NK nükleer testinden kaynaklandığını söylüyor. Her geçen gün, diktatörlük hareketleri daha cesur hale geliyor. Kuzey Kore'ye karşı durmaya cesaret eden herhangi bir kimse üzerinde atomun yıkıcı gücünü hissediyor. 

Çatışmaya  ABD, Çin, Kuzey Kore ve Japonya ülkelerden biri olarak girin ve zafere ulaşmaya çalışın.

Sivil Toplum Örgütleri: Hükümetin kararlarını etkileyen bir konumda olun. Mafya ile gizli olarak çalışın, sübvansiyonlarla büyük şirketleri destekleyin ve iş büyümesi için arttırılmış seçenekleri destekleyin, ayrılıkçılarla iyi ilişkiler kurun ya da dinince ülkenize daha fazla uyum sağlayın. İstatistiklerini göz önünde bulundurarak, bir ülkenin içişlerine yön vermenin ve onları uluslararası ilişkiler yoluyla dengelemenin birçok yolu var.

Uluslararası Politikada Yeni Seçenekler: Saldırgan olmayan paktlar, komşu ülkelerle barış içinde bir arada yaşamaya olanak tanıyacakken, politik iltica, orduyu kullanmadan topraklarını genişletmek için başka bir seçenek sunuyor. Ama yine de, her şeyin bir fiyatı var.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

NOT 2: Bir eklenti paketidir. Çalışabilmesi için Realpolitiks ana oyununa sahip olmanız gerekmektedir. Tek başına oynanamaz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewRealpolitiks - New Power (DLC)
To Top