Need Help? +44 (0) 123 4567
You can add your content here.

Realpolitiks II

269,59 ₺
SKU
861551
Dünya hakimiyetini güvence altına almak için herhangi bir çağdaş ulusa liderlik ettiğiniz gerçek zamanlı bir büyük strateji oyunu olan Realpolitiks II'de halkınızı zafere taşıyın ve tarihin yeni bir bölümünü yazın.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Dünya hakimiyetini güvence altına almak için herhangi bir çağdaş ulusa liderlik ettiğiniz gerçek zamanlı bir büyük strateji oyunu olan Realpolitiks II'de halkınızı zafere taşıyın ve tarihin yeni bir bölümünü yazın. Ülkenizin ekonomisini yönetirken, orduları komuta ederken, diplomatik ve casusluk eylemlerinde bulunurken ve terörizm, salgın hastalıklar, kıtlık ve daha fazlası gibi küresel tehditlerle mücadele ederken üstünlüğe giden yol modern dünya sorunlarıyla doludur.

Realpolitiks II, size ülkenizde her zamankinden daha fazla kontrol sağlayan yepyeni bir ekonomik sistem sunar. Vatandaşlarınızın hayatını daha da iyileştirmek veya engellemek için yeni binalar inşa edin, ticaret politikasını dikte edin ve danışmanlarınızın özel yeteneklerini kullanın.

Her savaş alanında tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan tamamen yeni bir savaş sisteminde birimlerinizi savaşa getirin. Karada, denizde ve havada yeni taktik fırsatlar elde etmek için birimlerinizi komuta edin ve generalinizin becerilerini geliştirin. Kesin bir zafer sağlamak için savaş stratejinizi dikkatlice planlayın; hava durumu, arazi, birim oluşumu, ekipman ve çok daha fazlası dikkate alınmalıdır.

Diplomasi, saldırmazlık ve savunma paktları, askeri erişim, ticaret anlaşmaları ve ileri barış müzakereleri gibi yepyeni bir dizi diplomatik eylemle yeniden canlandırıldı. Casusluk artık çok çeşitli casusluk faaliyetleriyle daha derin; Düşmanın saflarında daha fazla kaos yaratmak veya kendi halkınızı kandırmak için casuslarınızın seviyesini yükseltin ve hile becerilerini geliştirin. Yaklaşımınızı seçin ve dünyaya hakim olun.

Realpolitiks II Özellikleri

Dünyaya Hakim Olun

208 çağdaş ülkeden (Sealand ve Kiribati dahil) herhangi bir millet seçin ve rakiplerinizi fethedin. İster süper güç ister küçük bağımsız bir ulus olarak başlayın, stratejinizi buna göre ayarlayın.

Yeni Modern Savaş

Yepyeni bir savaş sistemi, hava durumu, arazi, ekipman ve çok daha fazlası gibi stratejik avantajları hesaba katarken, savaş alanındaki birimlerinizin tam kontrolünü sağlar. Tamamen yeni bir deniz muharebe sistemi ile ulusunuz önemli deniz şehirlerini alabilir ve kontrol edebilir. Denizleri kontrol edin, dünyayı kontrol edin!

Genişletilmiş Yönetim Sistemi

Komünist bir ütopya, tamamen serbest bir pazar ulusu yaratın veya vatandaşlarınızın her adımını denetleyen bir tiran olun. Aralarından seçim yapabileceğiniz 700'den fazla proje ve teknolojiyle, mükemmelliğe giden yola siz karar verirsiniz.

Geliştirilmiş Diplomasi

Yeni ticaret yolları veya komşu bölgelere askeri erişim sağlamak için gelişmiş müzakerelere katılın. Tamamen elden geçirilmiş bir yapay zeka ve diğer ülkeleri etkilemenize izin veren yeni İyilik ve Yatırım sistemleri ile diplomasi bir kez daha çok önemli bir araç haline geliyor, özellikle de diğer liderler sıkı müzakerecileri kanıtlayacak.


Gelişmiş Casusluk

Casuslarınızla gizli eylemler yürütün, askeri gücünüzü daha da artırmak için çığır açan teknolojileri çalın ve yeni kitle imha silahları icat edin. Düşmanlarınızı gölgelerden yönetin.

Altyapıya Göre Büyüme

Binalar, daha fazla birim işe almanıza, casuslarınızı ve generallerinizi daha hızlı eğitmenize, roket saldırılarına karşı savunma yapmanıza veya ordularınızın tedarik menzilini artırmanıza olanak tanıdığından oyununuzun önemli bir parçasıdır.

Mod Desteği

Kendi oyununuzu, senaryolarınızı, birimlerinizi ve uluslarınızı oluşturmak için çok sayıda oyun içi araç kullanın. 

ÖNEMLİ: Realpolitiks II için eğitim senaryosu şu anda YALNIZCA İNGİLİZCE'dir! Oyun Erken Erişimde olduğundan, bu fırsatı topluluk geri bildirimlerine göre eğitici senaryomuzu değiştirmek ve geliştirmek için kullanmak istedik. Bu nedenle, öğretici senaryo, birden çok dili aynı anda ele almak çok karmaşık olacağından, tüm içeriği yerine oturduğunda diğer dillere çevrilecektir. Anlayışınız için teşekkürler!

NOT: Etkinleştirme anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewRealpolitiks II
To Top