Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Razed

44,66 ₺
SKU
843554
Mümkün olan en hızlı sürede dinamik neon seviyeleriyle sprint yapın, engelleri aşmak ve çevrimiçi skor tablolarını ilerletmek için kısayolları ortaya çıkarın.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Yıldırım hızında, tek oyunculu bir  yarış oyunu. Mümkün olan en hızlı sürede dinamik neon seviyeleriyle sprint yapın, engelleri aşmak ve çevrimiçi skor tablolarını ilerletmek için kısayolları ortaya çıkarın. Süper hızlandırmalar, mega sıçramalar, sürüklenme, ayaklanmalar ve straforlar gibi becerileri kullanın. Ama bir sıkıntı  var: Güçler, momentum, ve eğer enerjiniz çok düşerse ayakkabılarınız (ve siz) anında patlayabilirsiniz…

Özellikler

NON-STOP ESCALATION

60 farklı seviyeye yayılan Sprint, her biri farklı bir görsel stil, kilitlenebilir yetenek ve patron savaşıyla, altı benzersiz dünyaya yayıldı.

ONLINE LİDERLİKLER VE GHOST VERİLERİ

Online liderlik tabloları üzerinden dünyaya meydan okuyun ve arkadaşların hayaletlerine karşı tek kişilik bir oyunla yarışın.

FUSS-FREE SPEEDRUNNING

Kimse mükemmellik için çabalarken beklemek istemez. Hedef saatinizin kısaltılması mı? Herhangi bir yükleme süresi olmadan seviyenin başlangıcına dönmek için yeniden başlatma düğmesine basmanız yeterlidir.

GİZLİ MÜCADELE SEVİYELERİ

RAZED'in en zorlu haritalarını bulmak ve başa çıkmak için tüm farklı yeteneklerinizi kullanın.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewRazed
To Top