Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Puzzle Chronicles

110,99 ₺
SKU
807992

Puzzle Chronicles oyununda rol yapma öğeleriyle bulmacaları zekice birleştirmiş olan bölümleri bir bir geçip dostlarınızın intiakamını alın!

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Asharian Empire’ın dünyasına girin ve despot bir kral tarafından kaçırılmış dostlarınızın intikamını alın. Puzzle Chronicles taktiksel bir mücevher eşleştirme oynanışına ve derin bir rol yapma mekaniği sunan gerçek zamanlı bir bulmaca - RPG.

Savaş alanına sürekli olarak renkli mücevherler akıyor ve düşmanınızı yenmenizi sağlayacak saldırılar ve büyüler gerçekleştirmek için onları organize etmeli ve büyük bloklar elde etmelisiniz. Saldırılarınızı birbirine bağlayabilir, düşmanlarınıza güçlü kombolarla saldırabilirsiniz.

Hikâyede ilerledikçe yeni silahlar, zırhlar ve büyüler keşfedeceksiniz. Bunları kullanarak karakterinizin gücünü arttırın ve yeni yeteneklerinizle savaşlarda daha fazla stratejik seçeneğe sahip olun. Ayrıca yırtıcı yaratıklar evcilleştirebilir ve eğitebilir, onların yanınızda savaşmasını sağlayabilirsiniz. Görev modunda yeteneklerinizi biledikten sonra ister yerel, ister internet üzerinden arkadaşlarınıza meydan da okuyabilirsiniz.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPuzzle Chronicles
To Top