Need Help? +44 (0) 123 4567
You can add your content here.

Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition

56,53 ₺
SKU
857264
Akıl sağlığı yerinde olmayan mahkumlar gelince hapishaneniz hiç olmadığı kadar hareket görecek.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Akıl sağlığı yerinde olmayan mahkumlar gelince hapishaneniz hiç olmadığı kadar hareket görecek. Ne yapacağı belli olmayan bu mahkumlara ev sahipliği yapmak için Psikiyatri Koğuşu yönetiminde kullanılan en yeni ve en harika olanaklarla hapishaneni donatma vakti geldi.

Temel Özellikler

Akıl Hastaları; Akıl sağlığı yerinde olmayan mahkumlar beklenmedik şeyler yaparlar. Özel bakıma ihtiyaç duyarlar ve hapishanenizi tasarlarken dikkate almanız gereken kendilerine özgü Karakterleri vardır. Onları ya genel mahkûm topluluğuyla birlikte tutun ya da duvarları yastıklı bir hücreye kapatın. Bu mahkumların ihtiyaçlarına nasıl yanıt vereceğiniz size kalmış!

Psikiyatristler; Akıl sağlığı yerinde olmayan mahkumların bulunduğu tüm hapishanelerde, her şeyi kontrol altında tutmak için Psikiyatristlerden ve gerekli eğitimi almış Görevlilerden oluşan bir ekibe ihtiyaç vardır. Büyük değer taşıyan bu hastane personeli, sorun çıkaran mahkumlara sakinleştirici verebilir veya işler çığırından çıkmaya başladığında onlara deli gömleği giydirebilirler.

Doktor Desteği; Yeni Psikiyatrist Odasında akıl sağlığı yerinde olmayan mahkumlara danışmanlık hizmeti verebilirsiniz. Odayı deri kanepeler, ecza dolapları ve Rorschach testleriyle geliştirerek seansları üst seviyelere taşıyın.

Virüs Gibi Yayılıyor; Mahkumlarına aşırı baskı yapar veya onlara fazla ağır cezalar verirseniz, akıl sağlıklarını kaybetmelerine neden olabilirsiniz.

Ekstra Yastık Kaplı Duvarlar; Psych Ward: Warden's Edition, oyuna duvarları yastıklı hücreler eklemenin yanı sıra hapishaneni özelleştirebilmen için birçok yeni eşya, zemin ve duvar tipi de içeriyor. Artık akıl sağlığı yerinde olmayan mahkumlar için kolayca özel bir bölüm inşa edebilirsiniz.

Gerekli Araçlar; Adrenalin İğneleri, Dolma Kalemler (yani El Yapımı Bıçaklar) ve Altın Cep Saatleri gibi hapishaneye kaçak sokulan ilave malzemeler, mahkumlar tarafından çalınabilir (Kaçış Modundaysan hırsızlardan biri de siz olabilirsiniz).

Günün ilk ışıkları bu güzel kırsal bölgeye düşerken, saat tıkır tıkır işlemeye başladı. İşe koyulup bir nezarethane inşa ederek, gelecekteki hapishanenize sarı otobüsle gelecek maksimum güvenlikli mahkumları gözaltında tutun. İşçileriniz son tuğlayı koyduğunda, bir sonraki hapishane mahkumuna oda yapabilmek için ilk düzenli hücre bloğuna başlamaları gerektiğinden, onların dinlenmelerine ayıracağınız vaktiniz yok. Hepsinin yorgun başlarını koyacakları bir yerleri olduğunda eğlence başlayabilir. Bir kantine, revire ve bir gardiyan odasına ihtiyacınız olacak, ha bir de tuvalet yerleştirmeyi unutmayın, yoksa işler karman çorman olabilir, ayrıca egzersiz alanına ne dersiniz? Ya da tecrit hücrelerine? Ya da bir infaz odasına?

 

Dungeon Keeper, Dwarf Fortress ve Theme Hospital’dan ilham alınan ve 1 milyondan fazla oyuncunun zaman geçirdiği Prison Architect dünyanın en iyi hapishane oyunu.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

NOT 2: Bu içeriği oynamak için Prison Architect oyununun Steam sürümüne sahip olmak gereklidir.

NOT 3: Yetişkin içerik açıklaması, bu DLC'de her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Çıplaklık veya Cinsel İçerik, Sıkça Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPrison Architect - Psych Ward: Warden's Edition
To Top