Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Prison Architect - Going Green

18,50 ₺
SKU
862593
Prison Architect: Going Green tesisine tarım yapma imkânı getiriyor ve çiftçilik faaliyetleri, dışarıya mahsul satışı ve bir sürü kaçak malzeme de bununla birlikte geliyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Hapishane Müdürleri, ellerinizi kirletmeye hazır mısınız?

 

Prison Architect: Going Green tesisine tarım yapma imkânı getiriyor ve çiftçilik faaliyetleri, dışarıya mahsul satışı ve bir sürü kaçak malzeme de bununla birlikte geliyor.

 

Emeklerin Meyvesi:
Çiftçilik faaliyetleri hapishanede yeni bir çalışma biçimi anlamına geliyor; mahkumlar artık patates, buğday, elma gibi mahsuller yetiştirebilecek. Mahsuller dışarıya da satılabilecek, mahkumların yemeklerinde de kullanılabilecek.

 

Tarım Alanı:
Açık havada bulunan üç ayrı alanda çiftçilik yapılacak. Bu alanlar Meyve Bahçesi, Tarla ve Sebze Bahçesi şeklinde belirlendi. Fakat iş bununla bitmiyor; oyuncular Tarım İşçisi personel görevlendirebilecek, mahsulleri depolamak için bir Ambar hazırlayabilecek ve çiftçilik malzemelerini koymak için bir Kulübe inşa edebilecek.

 

Doğa Dostları:
Doğanın güzelliğinden keyif alan mahkumlar hobi olarak çiçek ve başka bitkiler yetiştirebilir. Bahçıvanlık mahkumlar üzerinde etki yaratır ve boş vakitlerinde onlar için olumlu bir etkinlik olur.

 

Bela Geliyorum Diyor:
Yeni mahsullerle birlikte gelen yeni kaçak malzemeler başını ağrıtabilir. Mahkumlar artık tarlalarda gizlice çeşitli bitkiler yetiştirip mutfaktan aşırdıkları yemek malzemeleriyle birlikte İçki üretebilirler. Ayrıca Çeteler tarlaları mesken tutabilir, o yüzden gardiyanlarını tetikte tut!

 

Daha Çevreci Bir Sistem:
Güneş, Rüzgar ve Güneş/Rüzgar Hibrit enerji kaynaklarıyla hapishaneler daha çevreci bir çehreye bürünüyor. Bu sürdürülebilir yöntemlerle elde edilen enerjinin fazlası, Enerji İhraç Sayacı kullanılarak şehir şebekesine satılabilir.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPrison Architect - Going Green
To Top