Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Prince of Persia The Sands of Time

44,99 ₺
SKU
38795
En zor engelleri ve tehlikeleri aşarken, Prince of Persia The Sands of Time heyecan dolu eşsiz bir hikâyeye şahit olun.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Yalan ve kanla yoğrulmuş eski bir zamanda, büyülü bir hançerin karanlık gücüne kapılan genç bir prens güzel krallığını şeytani bir lanetin sarmasına sebep olur. Şimdi baştan çıkarıcı güzel bir prensesin gizemli oyunları ve Zaman Kumlarının mutlak gücünün yardımı ile sarayını bu lanetten temizlemesi ve ülkesine barışı geri getirmesi gerekiyor. Oyun tarihinin en eski ve ünlü karakterlerinden Prens’e bu zorlu görevde katılın ve bir oyun klasiğinin yepyeni teknoloji ile nasıl hayat bulduğuna şahit olun.

• Ubisoft Montreal Stüdyosu aksiyon/macera türünün kaderini sonsuza dek değiştirecek eşsiz bir özellik sunuyor: Zaman Kumları. Geçmişi silin, geleceğe göz atın ve şimdiki zamanı dondurun. Bu oyunda yapabileceklerinizin sonu yok!

• Pers efsanelerinin mitolojik ve ölümcül yaratıkları, aynı sarayın labirentleri gibi dolambaçlı bu eşsiz hikâyede hayat buluyor

• Prince of Persia üçlemesinin ilk oyununu tecrübe ettikten sonra devam oyunları olan Warrior Within ve The Two Thrones’a da göz atmayı unutmayın.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Uplay hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPrince of Persia The Sands of Time
To Top