Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Pillars of Eternity II: Deadfire - Obsidian Edition

113,00 ₺
SKU
832952
Çok ödüllü RPG Pillars of Eternity'nin devamı olarak kara ve deniz üzerinde haydut bir tanrının peşinden gidin.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Obsidian Edition şunları içerir:

 • BEAST OF WINTER (Temmuz 2018): Güney denizlerinde eski güçler arasındaki eski bir çekişme çözülmedi ve artan yıkımı yalnızca siz durdurabilirsiniz. (lansman sonrası içerik, 10 ABD doları değerinde)
 • SEEKER, SLAYER, SURVIVOR (Eylül 2018): Deadfire Archipelego'nun hareketli ticaret yollarından uzakta, Eora'nın en hırslı savaşçıları ilahi iyilik için rekabet etmek için bir araya geliyor. (lansman sonrası içerik, 10 ABD doları değerinde)
 • UNUTULMUŞ SANCTUM (Kasım 2018): Eora'nın büyük büyücüleri ortak bir amaç için bir araya geldi ve yardım için Gözcü olarak size ulaştı. (lansman sonrası içerik, 10 ABD doları değerinde)
 • Orijinal Soundtrack: Deadfire Takımadaları halklarından ve gruplarından ilham alan yepyeni parçalar içeren, Justin Bell'in Pillars of Eternity II: Deadfire film müziği.
 • Defiant Apparel: Bu şık tricorn şapka, kullanıcıyı çeşitli oküler saldırılardan koruyan ve son derece korsan görünmesini sağlayan yerleşik bir göz bandı ile birlikte gelir.
 • Cosmo, Uzay Domuzu: Cosmo olmadan Sonsuzluk Sütunları olmazdı! Cosmo, partinize eşlik eder, camgöbeği dedikoduları üzerinde süzülür, uçsuz bucaksız cesaret ve inanılmaz zarafet kombinasyonu ile size ilham verir.
 • Dijital P&P Kılavuzu: Pillars of Eternity, sistemlerimizde ve macera tasarımlarımızda kalem ve kağıt tekniklerini uyarlama ve benimseme konusunda güçlü bir geleneğe sahiptir. Tasarımcılarımız bu bilgiyi almaya ve masaüstü topluluğuna bir şeyler vermeye karar verdiler! Bu kalem kağıt macera sistemi, Pillars of Eternity II: Deadfire'ın baş tasarımcısı Josh Sawyer ve Deadfire tasarım ekibinin diğer üyeleri tarafından sıfırdan geliştirildi. Diğer Deadfire hayranlarıyla bağlantı kurun ve kendi maceralarınızı yaratın!
 • Yüksek Çözünürlüklü Dijital Harita: Bu güzel deniz haritası, masaüstü duvar kağıdı olarak kullanıma uygundur veya Deadfire Takımadalarının tehlikeli sularında gezinmenize yardımcı olmak için yazdırılabilir.
 • Digital Guidebook, Cilt. II: Dark Horse Comics'teki arkadaşlarımız tarafından yaratılan bu, Deadfire Takımadaları'nın efsaneleri, irfan ve kayıp konumlarıyla dolu Pillars of Eternity dünyasına dair kapsamlı kılavuzun bir sonraki cildidir. Maceracı bir arkadaş olarak veya sadece Eora'nın bu derin ve esrarengiz köşesinin inceliklerini araştırmak ve öğrenmek için yararlı olan dijital rehber kitap, güzel resimler ve bol miktarda büyüleyici arka plan içeriyor.

Çok ödüllü RPG Pillars of Eternity'nin devamı olarak kara ve deniz üzerinde haydut bir tanrının peşinden gidin. Deadfire'ın keşfedilmemiş büyük takımada bölgesinde tehlikeli bir keşif yolculuğuna çıkın. Ayrıntılı karakter özelleştirme, tam keşif özgürlüğü ve her fırsatta daha anlamlı seçimler dahil olmak üzere sonsuz olasılıkların derinliklerini keşfederken dünyayı kendi isteğinize göre bükün.

 • Son teknoloji ve özelliklerle zenginleştirilmiş daha derin bir tek oyunculu RPG oyun deneyimine kendinizi kaptırın, Deadfire, büyük ölçüde geliştirilmiş grafikler, daha derin oyun mekaniği ve seçimlerin gerçekten önemli olduğu tamamen yeni bir el yapımı macerayla klasik D&D oyununun temelini oluşturur.

 • Deadfire'ın yeni bölgesini keşfedin - kendi rotanızı gemi ile çizin ve takımadalar bölgesinin zengin ve egzotik adalarını keşfedin, sakinleriyle etkileşime giren yeni yerler keşfedin ve her limanda çeşitli görevlere katılın.

 • Partinizi kurun ve yoldaşlarınızı özelleştirin - görevinize katılmak için 7 farklı arkadaş arasından seçim yapın ve her biri için birden fazla sınıf ve daha derin yetenekler atayın. Yeni arkadaşlık sisteminin eklenmesiyle kişisel ilişkilerinin ve etkileşimlerinin ortaya çıktığına tanık olun.


 • Geminize denizlerde kaptanlık yapın - denizlerdeki kaleniz olarak, geminiz keşfetmek için bir gemiden çok daha fazlasıdır. Geminizi ve mürettebatınızı yükseltin ve yol boyunca tehlikeli karşılaşmalarda hayatta kalmak için hangi becerileri geliştireceğinizi seçin.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPillars of Eternity II: Deadfire - Obsidian Edition
To Top