Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

PGA Tour 2K21

299,00 ₺
SKU
859504
İster ciddi bir golfçü olun, ister sadece eğlenmek isteyin, PGA TOUR 2K21'de herkes için bir şeyler var!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
Profesyonellere karşı oynayın. Ekibinizle oynayın. PGA TOUR 2K21'de kurallara göre oynayabilir veya kendinizinkini yaratabilirsiniz! 
 
YEPYENİ PGA TURU KARİYER MODU
FedExCup Şampiyonu olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın. Kendi kariyeriniz boyunca PGA TOUR Uzmanlarıyla mücadele edin, bu arada ödüller ve donanımlar kazanın. 
 
PGA TURU PROS VE YENİ KURSLAR
TPC Sawgrass, East Lake Golf Club ve daha fazlasını içeren çarpıcı, gerçek hayattaki kurslarda Justin Thomas ve 11 en iyi profesyonelle oynayın. 
 
MYPLAYER & RÜYA KURSUNUZU OLUŞTURUN
MyPLAYER'ınızı sevdiğiniz markaların ekipmanları ve giysileriyle oluşturun ve kişiselleştirin. 1000'lerce özel seçenekle nihai rotanızı tasarlayın. 
 
YEŞİLİ HER BECERİ SEVİYESİNDE HÜKMEDİN
Çaylaklar gerçek zamanlı eğitimlerden, ipuçlarından ve çekim önerilerinden yararlanabilir. Zaten profesyonel misiniz? Pro Vision, Distance Control, Putt Preview ve diğer yeniliklerle oyununuzda ustalaşın. 
 
PARTİ BAŞLASIN
Alt-Shot, Stroke Play, Skins ve 4-Player Scramble dahil yerel ve çevrimiçi maçlar oynayarak arkadaşlarınızla bağlantılara girin.
 
KENDİ KURALLARINI YAP
Online Topluluklar ile Kulüp Binanıza hükmedin. Tüm sezonları ve turnuvaları çalıştırın ve parkurda övünme hakları kazanın. Giriş kuralları ve gereksinimleri ile handikap ve olay ayarları oluşturun. 
 
ŞİMDİYE KADARKİ EN GERÇEKÇİ KURSLAR                                        
Gerçek dünya taraması çimenlik alanı, yeşili, sığınakları, ağaçları, gölleri ve göletleri hayata geçirir! Gerçek forma sahip PGA TOUR yayın sunumu, tamamı Luke Elvy ve Rich Beem'in oyun bazında yorumuyla sabitlenmiş kaygan grafikler, dinamik ara sahneler ve kusursuz bir yeniden oynatma sistemi içerir.
 
DİKKAT: Etkinleştirme anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPGA Tour 2K21
To Top