Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

OlliOlli World

215,00 ₺
SKU
67014

OlliOlli World'ün kendine özgü sürükleyici oynanışında ilerlerken erişilebilirliği, derinliği ve oyuncu özgürlüğünü deneyimle.

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

OlliOlli World karakterle dolup taşan yeni ve cesur bir kaykay aksiyon/platform oyunudur. Radlandia'nın canlı ve enerjik dünyasında flip'ler atarak ilerle. Gnarvana adına çıktığın görevde kaykayınla harika hareketler yaparken mistik kaykay tanrılarını keşfet ve renkli karakterlerle tanış.

Hemen ön sipariş ver ve şu özel oyun içi öğeleri kazan:

  • Tavşan Lort Kafası
  • Kahraman Tişörtü
  • Kahraman Kaykay Tahtası
  • Kahraman Dövmeleri
  • Kahraman Kol Alçısı

Teklif oyun lansmanında sona erer. Lansman tarihi ve saati ülkeye ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Öğeler, oyun lansmanında oyun üzerinden teslim edilir. Hesap başına bir set sınırı vardır. Şartlar geçerlidir.

Tuhaf ama bir o kadar da hoş bu dünyada yolculuk ederken çeşitli görevler ve mücadeleleri tamamla, kendine yeni arkadaşlar edin. Görünümünü, hareketlerini ve tarzını özelleştirebileceğin karakterinle kendini ifade etmen için pek çok imkan sağlayan ve geçmenin birden çok yolu olan seviyeleri keşfet.

Liglerde dünyaya meydan oku ya da paylaşılabilir milyonlarca seviyelerden birinde en iyi hareketlerini geçmesi için bir arkadaşına meydan oku. OlliOlli World'ün kendine özgü sürükleyici oynanışında ilerlerken erişilebilirliği, derinliği ve oyuncu özgürlüğünü deneyimle.

OlliOlli World; BAFTA dahil pek çok ödül kazanan bağımsız stüdyo Roll7'ın başarılı OlliOlli serisinin üçüncü oyunudur.

OlliOlli World Özellikler:

  • Radlandia'ya hoş geldin!: İlginç karakterlerle ve keşfedebileceğin capcanlı konumlarla dolu yemyeşil bir kaykay ütopyasında yolculuğa çık. Şişmeler Yolu'nda tarzını bul ya da yeni yollar, yan görevler, harika ödüller ve harika hareketler keşfetmek için Los Vulgas'a in. Özenle seçilen IDM ve Electronica türü parçalar yol boyunca sana eşlik edecek.
  • Kendi seviyende oyna: Epey sıkı kontroller ve detaylı bir oynanış ile yolculuğun sorunsuz geçecek. Profesyonel değil misin? Hiç sorun değil. Yeni oyuncuların kaldırıma yapışma korkusu olmadan sokakların tozunu attırmasını sağlayan OlliOlli World herkese kucak açıyor. Gerekenlere sahip misin peki? Sandbox modunda milyonlarca eşsiz seviyede kendini geliştir ya da ustalaşıp birleştirebileceğin 100'den fazla hareketin olduğu derin kombo sistemiyle en yüksek skoru elde etmek için dünya çapındaki rakiplerle liglerde yarış.
  • Kendini ifade et: Radlandia'nın efsanevi kaykay cennetinde dolaşırken karakterinin görünümünü, hareketlerini ve tarzını kişiselleştirmeni sağlayan özel ödüllerin kilidini açmak için yeteneklerini kanıtla. Parmak arası terliklerinle mi kaymak istiyorsun… Kay gitsin. Bir yaban arısı tulumu mu giymek istiyorsun… Peki. Kimse seni yargılamaz. OlliOlli World'de her şey mümkün, sen yeter ki kay!  


Uluslararası konsol: Oyun 8 Şubat 2022'de yayınlanıyor.
Amerika Kıtası konsol: Oyun 8 Şubat 2022 TSİ 08:00'de yayınlanıyor.

 

NOT : Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewOlliOlli World
To Top