Need Help? +44 (0) 123 4567
You can add your content here.

Ni no Kuni Wrath of the White Witch Remastered

471,80 ₺
SKU
855877
Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered ile öteki dünyada yeniden maceraya atıl.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered ile öteki dünyada yeniden maceraya atılın. LEVEL-5'in klasikleşmiş hikâyesi, yenilenen grafikleri ve performansıyla eskisinden bile güzel. Talihsiz bir kazanın ardından annesini geri döndürme umuduyla maceraya atılan Oliver'a, yepyeni arkadaşlar ve öfkeli düşmanlar edineceği bu değişik dünyada eşlik edin.

Efsanevi Studio Ghibli'nin animasyonları ve ünlü Joe Hisaishi'nin bestelediği müzikler ile büyüleyici bir hikâyenin ilerleyişine şahit olun. Ni no Kuni: Wrath of the White Witch; muhteşem görsel animasyonları, ustalıkla anlatılan içinizi ısıtacak bir hikâyeyi ve eşi benzeri olmayan destansı bir rol yapma oyunu için gereken her şeyi içerisinde bulunduruyor.

HİKAYE

Genç Oliver hobisi yüzünden annesini kaybettiğinde, kendisini macera dolu bir ömrün beklediğini bilmiyordu.

En iyi arkadaşıyla kendi yaptıkları araba üzerinde çalışan 13 yaşındaki Oliver, tetiklemek üzere oldukları zincirleme reaksiyondan habersizdi. Direksiyon başındaki Oliver arabayı ilk kez çalıştırdığında araba nehre uçtu ve annesi Allie, oğlunu kurtarmak için nehre atladı. Oğlunu kıyıya çıkardıktan hemen sonra Allie'nin zayıf kalbi pes etti ve annesinin ölümü Oliver'ı yıktı.

Ancak bir anda, kederli çocuğun göz yaşları en sevdiği oyuncağı Drippy'yi canlandırdı. Üstelik olaylar bununla sınırlı değil; fener burunlu oyuncak, Allie'yi ölüler diyarından geri getirebilecek anahtarın bulunduğu paralel bir dünyadan geliyordu.

Oliver'ın önünde tek bir engel vardı: Drippy'nin dünyasını yok etmekle tehdit eden, Shadar adlı kötü bir ruh. Oliver annesini yeniden görmek istiyorsa, ilk önce yeni arkadaşının dünyasını kurtarmak zorunda.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewNi no Kuni Wrath of the White Witch Remastered
To Top