Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

New Yankee in King Arthur s Court IV

57,02 ₺
SKU
860705

Fantastik düşmanlarla yüzleşmek ve efsaneler ve sihir gizemini çözmek için orta çağ geçmişine doğru zamanda yolculuk yapan bir maceraya atılın! New Yankee in King Arthur s Court 4, Sir John'un şimdiye kadarki en büyük, en cesur macerası!

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Fantastik düşmanlarla yüzleşmek ve efsaneler ve sihir gizemini çözmek için orta çağ geçmişine doğru zamanda yolculuk yapan bir maceraya atılın!

İyi ki Sir John hala zırhını giyiyordu!

Artık Florida'da olmadıklarını anlayan Sir John ve Mary, toprağı tahrip etmekten kaynaklanan garip bir tehdidi durdurmak, köylülerin hayatlarını yeniden inşa etmelerine ve çelik kullanarak canavarlarla savaşmalarına yardım etmek için bir yolculuğa çıkarlar.

Gökyüzünde her şeyi gören bir göz olarak oyuncu, değerli kaynakları toplamak, yönetmek ve görevleri olabildiğince çabuk tamamlamak için strateji kullanırken Sir John ve arkadaşlarına rehberlik eder. Oyuncu her seviyeyi ne kadar hızlı bitirirse, o kadar çok ödül ve güçlendiricinin kilidini açar.

Zaman sınırı olmayan rahatlatıcı bir oyunun keyfini çıkarmayı seçen oyuncular, yine de komik hikayeyi, göz alıcı görselleri ve heyecan verici mini oyunları deneyimleyecek!

New Yankee in King Arthur s Court IV, bonus materyaller ve destanlarla dolu, Sir John'un şimdiye kadarki en büyük, en cesur macerası!

Temel özellikler:

• Düzinelerce göz kamaştırıcı seviye
• Yeni oyuncular için kolay bir mod
• İndirilebilir çizimler ve müzik
• Her seviyenin ayrıntılı bir incelemesi
• Mini oyunlar, bonus seviyeleri ve daha fazlası

 

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewNew Yankee in King Arthur s Court IV
To Top