Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

NBA 2K21

419,00 ₺
SKU
58047

NBA 2K21 dünyaca ünlü, en çok satan NBA 2K serisinin en son sürümüdür. Sınıfının en iyisi oynanışı, rekabetçi ve topluluk çevrimiçi özellikleri ve derin, çeşitli oyun modları üzerindeki heyecan verici iyileştirmelerle NBA 2K21, NBA basketbolunun ve kültürünün tüm yönlerine, Her Şeyin Oyun olduğu yerde, türünün tek örneği.

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

NBA 2K21 oyununda yeni, eski ve geri dönen basketbolcular, çeşitli basketbol deneyimleri sunan heyecan verici oyun modları bulacaklar:

MyCAREER - Nihai hedefinize ulaşmak için kendi kişisel, sinematik basketbol yolculuğunuza çıkın: Ulusal Basketbol Birliği. Özel MyPLAYER'ınızı oluşturun ve onu kariyerinin ve yıldızlığının doruklarına taşıyın ve küresel basketbol evreninde kendiniz için bir isim yapın.

MyTEAM - G.O.A.T. Mevcut oyuncular ve tarihi efsanelerden oluşan NBA fantezi takımı ve dünyaya karşı rekabet. Birçok ödüllendirici oyun etkinliğine ve günlük ve haftalık zorluklara katılarak nadir ve yüksek puanlı oyuncu kartlarını ortaya çıkarın ve zor kazandığınız koleksiyonunuzu arkadaşlarınız ve rakiplerinizle karşılaştırın.

MAHALLE - Uyumayan ve her zaman yapacak bir şeyler sunan bir mahallede sanal, günlük basketbol hayatınızı yaşayın. Mürettebatınızla 3'e 3 sokak topu koşularına katılın veya 5'e 5 ProAm oyunlarında daha büyük bahisler için oynayın. En yeni spor ayakkabı ve giyim indirimlerini satın alın. MyPLAYER'ınızın seviyesini yerel eğitim tesisinde yükseltin. Mahallenizde basketbol asla durmaz ve Her Şey Oyundur.

MyGM/MyLEAGUE - Patronun koltuğuna oturun ve yalnızca oyuncunuz veya takımınız için değil, tüm franchise ve lig için önemli olan kararlar alın. Etkili çaylaklar hazırlamaktan takas oyuncularına, takımınızı yeniden yerleştirmeye kadar, büyük ya da küçük her hareket, basketbol serinizin uzun vadeli başarısı - veya başarısızlığı - için önemlidir.

ŞİMDİ OYNA - Bir arkadaşınıza veya yapay zekaya karşı birlikte hızlı bir maç yapabileceğiniz ve 4 çeyrek yoğun NBA 2K basketbolu oynayabileceğiniz basit bir basketbol oyununa atlayın. Favori takımınızı - veya Klasik veya Tüm Zamanların Takımını - seçin ve tür tanımlayan kontroller ve özelleştirme ile hücumu çalıştırın. Bu, en özgün NBA eylemidir.

HER ZAMAN DAHA GERÇEKÇİ - Görsel sunum, oyuncu yapay zekası, oyun modları ve çok daha fazlasını kapsayan geliştirmelerle NBA 2K21, en özgün, gerçekçi basketbol video oyunu deneyimi olarak sınırları zorlamaya devam ediyor. Kalabalığın enerjisini, NBA rekabetinin yoğunluğunu ve günümüzün oyun dünyasının en sürükleyici spor ürününün eğlencesini hissedin.

ELITE GAMEPLAY - Gelişmiş Pro Stick'i kullanarak top elinizdeyken benzersiz kontrolün keyfini çıkarın. Yeni bir hassasiyet ve beceri düzeyi için şutları ve turnikeleri hedefleyin ve daha etkili top kullanımıyla yeni özel dripling hareketlerinin kilidini açın.

SİZİN G.O.A.T. TAKIM - MyTEAM'de en yeni NBA yıldızları ve efsanevi oyunculardan oluşan en büyük koleksiyonunuzu oluşturun ve dünyadaki diğer vahşi koleksiyonculara karşı yarışın. 2K21 için yeni olan sınırlı süreli Sezonlar, siz yeni ve geri dönen MyTEAM modlarında rekabet ederken benzersiz ödüller sunar.

YENİ MyCAREER HİKAYESİ - Yepyeni, sinematik bir MyCAREER deneyiminde lise balolarından resmi lisanslı on üniversite programından birine, büyük liglere yükselin. Sahada büyük hamleler ve saha dışında daha da büyük hamleler yaparak MyPLAYER'ınızı zirveye çıkarın ve bu heyecan verici, dramatik yolculukta kendinize bir isim yapın.

YENİ MAHALLE YERİ - 1v1'ler, 3v3'ler ve 5'e 5'lerde top oynarken güneşe çıkın; 2K21'deki yeni Mahalle, yepyeni görseller ve düzen ile oyununuzu sahile taşıyor. Parkta becerilerinizi ve tarzınızı sergileyin, Pro-Am'da ekip kurun ve dinamik olarak güncellenen 2K Compete Events'de ödüller kazanın.

TÜM SON DAMLALAR VE MÜZİK - En sevdiğiniz giysi, aksesuar ve ayakkabı markalarından yepyeni giysiler ve spor ayakkabı damlalarıyla baştan ayağa bir balerin parçası gibi görünün. Ve dünyanın dört bir yanından en yeni büyük sanatçıların ve keşfedilmeyi bekleyen çığır açan müzisyenlerin yer aldığı dinamik 2K21 müzik deneyimini yaşarken toplayın.

ABD BASKETBOLU - ABD Basketbolunun şampiyonluk mirasını yeniden yaşayın. Klasik takımlarla sahaya çıkın, geçmiş yıldızların yer aldığı MyTEAM kartlarını toplayın ve MyPLAYER ekipmanlarıyla gururunuzu sergileyin.

DİKKAT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewNBA 2K21
To Top