Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Moving out 2

499,00 ₺
SKU
867645
Moving Out her zamankinden daha çılgın bir şekilde geri döndü ve artık ÇEVRİMİÇİ OYNANABİLİR! Packmore'a dön ve yepyeni boyutlarda ve bazı eski favori karakterlerle taşıma becerilerini kullan.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Moving Out 2, dünyaca ünlü fizik tabanlı taşıma simülatörünün çılgın bir devam oyunudur.

Tek başına bir F.A.R.T olarak ya da en fazla üç arkadaşınla iş birliği yaparken Smooth Moves üniformanı giyip Packmore sakinleri ve ötesinin toplanıp yola koyulmasına yardım et!

Özellikler

ÇOK BOYUTLU YEREL VE ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU

Beraber taşınan arkadaşlar, beraber eğlenir! İster yerel eşli aksiyon ister platformlar arası çevrimiçi çok oyunculu seviyor ol, ikisi de deneyimlemen için hazır!

YENİ MACERA

Artık Packmore'da değiliz… Boyutlar arası portallar aracılığıyla saçma derecede gülünç meydan okumalar ve kaotik, kahkaha attıran aksiyonlarla dolu yeni dünyalar keşfedeceksin.

YENİ KARAKTERLER VE GERİ DÖNEN FAVORİLER

Moving Out 2, yepyeni bir sevimli karakter kadrosuna sahip çünkü Smooth Moves, işe yeni F.A.R.T üyeleri aldı! Ama endişelenme, Rye Yu ve Sidney hâlâ burada çalışıyor...

BU OYUN HERKES İÇİN!

Destek modu mu? O da var! Çok çeşitli erişilebilirlik seçenekleri mi? O da var! Moda tutkunları için bir dolu karakter ve sayısız ince detaylarla dikilmiş giysi ve görünüm mü? Var! Var! Var!

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewMoving out 2
To Top