Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Motorsport Manager - GT Series

79,66 ₺
SKU
42076
Motorsport Manager - GT Series, motor sporları dünyanızı genişleterek yeni ve heyecan verici bir meydan okuma getiriyor!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Motorsport Manager - GT Series, motor sporları dünyanızı genişleterek yeni ve heyecan verici bir meydan okuma getiriyor! Yöneticiler, GT Challenger Serisi ve prestijli Uluslararası GT Şampiyonası'nda iki seri halinde mücadele edebilir ve her iki şampiyonada da yeni takımlar, sürücüler ve personel ile yarışabilirsiniz.

ERS, yeni bir strateji katmanı ekleyerek bir yöneticinin yarış stratejisine yaklaşımını değiştirebilir. Rakip takımlar güçlenecek ve hibrit moda girecek, yani yöneticilerin performanslarını en üst düzeye çıkarmak için rakiplerinin stratejilerini takip etmeleri gerekecek.

Araçlar, simülasyon modelinin değiştirilmiş bir versiyonunda çalışıyor, böylece gerçek hayattaki GT arabalarını daha iyi yansıtıyorlar. Frenleme ve viraj alma hızlarında, lastik aşınmasında, pit stop sürelerinde ve yakıtın ağırlık etkisinde dikkate değer farklılıklar vardır. 

Bu arada, Üç Aşamalı Eleme, Cumartesi günleri yeni bir meydan okumayla birlikte Motorsport Manager'da ilk kez görülüyor. Her eleme turundan sonra arabalar elenir, yani son aşamaya geçmek çok önemlidir. 

GT ekipleri, farklı araba parçası fiyatları ile farklı şekilde finanse edilir. Daha küçük sponsor ödemeleri, kar marjlarının tek kişilik oyunculardan daha düşük olduğu anlamına gelir, bu da oyuncunun takımını nasıl geliştireceği konusunda daha da zor kararlar vermesi gerektiği anlamına gelir.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewMotorsport Manager - GT Series
To Top