Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Motorsport Manager - Endurance Series

79,66 ₺
SKU
43978
Motorsport Manager - Endurance Series ile pistlerin altını üstüne getirin!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

İnsan ve makinenin destansı testleri

Cesaretinizi sınamak için yepyeni iki sınıflı dayanıklılık şampiyonasıyla mesafelere gidin. Yeni dayanıklılık çubuğunu kullanarak sürücülerinizin uyanıklığını takip edin ve kritik anda onları değiştirin.

Yeni yarış uzunlukları ve kuralları

90 dakika, 3 saat ve hatta 6 saatlik destansı yarışlar!

Takım başına altı sürücü

Bir grubu yönetin ve yarışı kazanmanızı sağlayacak güç, beceri ve dayanıklılık kombinasyonlarına sahip sürücüleri bulun. Araba başına iki sürücü seçerek ve en iyi ortalama tur süresini oluşturarak ortalama tur sıralama üzerinde zekanızı test edin.

Güzel dayanıklılık arabaları

Mekanik başyapıtlarınıza şampiyonluk kazanmaları için rehberlik ederken ikonik kıvrımları ve şık çizgileri keşfedin

Rekabetin bir parçası olun

Her yarışta yirmi dört araba yarışıyor, en büyük tehditlerinin üstesinden gelmek için tur süreleri için itişip kakışıyorlar

Yeni ERS seçenekleri, yeni yuvarlanan başlangıçlar ve daha fazlası

Sevdiğiniz oyunu oynamanın yeni bir yolu ile yeni


Bir Motorsport Manager mücadelesine başlayın . Dayanıklılık Serisi. Şampiyonlukları kazanma hedefiyle destansı mesafelerde ilerlerken hayatınızın sürüşü için ikonik uzun mesafeli arabalara binin. İki yeni yarışmayı deneyin - IEC A ve B - ve yol boyunca yeni takımlarla tanışın. Yeni yarış sürelerini deneyimleyin - 90 dakika, 3 saat ve hatta 6 saat!

Size en iyi puanları verecek en iyi sürücü kombinasyonunu bulmaya çalışırken ekip başına altı sürücüyü yönetin. Dayanıklılıklarına dikkat ederken yeni bir yarış stratejisi katmanını yönetin ve şimdiye kadarki en uzun yarışlarda zorlu kararlar vermeye hazır olun. Makinelerinizi tamamen yeni koşullarda test ederken, hayatta kalma ve hız göz önünde bulundurarak tasarlayın.

Ortalama eleme süresi gibi yeni kurallar, parçalarının toplamını geride bırakan bir takım oluşturmaya çalışırken yeni bir meydan okuma sunar. Sürücüleriniz için tutarlılık ve tatlı noktayı bulun, mükemmel bir akış durumuna ulaşmalarına ve 'Ateşlenmelerine' izin vererek tur sürelerini iyileştirin.

Belirli bir sürücüye odaklanmak için aracınızın kurulumunu değiştirin veya her iki stilde de uyum sağlayan bir denge elde etmeye çalışın. Ama her şeyden önce: izlemeyi bırakın, kazanmaya başlayın, kontrolü ele alın.

Not: Bir eklenti paketidir. Çalışabilmesi için Motorsport Manager ana oyununun Steam kütüphanenizde bulunması gerekmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewMotorsport Manager - Endurance Series
To Top