Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Motorsport Manager - Challenge Pack

79,66 ₺
SKU
43260
Podyuma dönme zamanı. Kemerlerinizi bağlayın ve motor sporları tarihindeki olaylardan ve fikirlerden ilham alan 12 heyecan verici yeni oyun mücadelesinin tadını çıkarın.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Podyuma dönme zamanı. Kemerlerinizi bağlayın ve motor sporları tarihindeki olaylardan ve fikirlerden ilham alan 12 heyecan verici yeni oyun mücadelesinin tadını çıkarın.

Bu paketteki heyecan verici zorlukların her biri, baskı altında uyum sağlama ve başarılı olma yeteneğinizi test edecek. Alışılmadık ancak yarış pisti fıskiyeleri ve ters ızgaralar gibi heyecan verici kuralların getirildiği bir sezonda yarışları kazanmaya çalışın. Veya hayati önem taşıyan parça tasarım merkezinizin kaybıyla gölgelenen bir sezonda takımınızı uçurumun eşiğinden döndürmeye çalışın.

Her biri zorlukla artan Çaylak, Pro ve All-Star zorlukları, deneyimli bir Motor Sporları Menajeri oyuncusu olsanız bile, A-oyununuzu başarılı hale getirmeniz gerekeceğinden emin olmanızı sağlar. Başarıyla tamamlanan her görevle birlikte oyun içinde yeni bir ödül de kazanacaksınız.

Challenge

Pack'te karşılaşacağınız üç zorluğa bir örnek: Sprinkler Savvy. Bu sezonun tartışmalı yarış sprinkler tanıtımı çoğu takımı şaşırttı. Çoğunlukla masa arkası bir takım, uyarlanabilir bir sürücü ve saygın bir pit ekibi, Dragon Race Takımının Takım Şampiyonasında birinci sıraya yerleştiği anlamına gelir. Bir yarış kaldığında, Dragon'un sadece sıralamaları sağlamlaştırmak ve ilk Takım Şampiyonluğu unvanını kazanmak için bir podyum pozisyonu alması gerekiyor.

Alevler içinde

2016 sezonu Scuderia Rossini'de en kötüye doğru korkunç bir dönüş yaptı. Onuncu yarış sırasında, yıldız pilotları Wexler ciddi bir kazaya karıştı ve onlarca yaşamı tehdit eden yanıklara maruz kaldı! Önümüzdeki birkaç yarış için revirde: Rossini muzaffer dönüşü için her şeyi hazırlayabilir mi?

Ashes

Things bu yıl Windsor Racing için harika görünüyordu: iyi bir araba, mükemmel destek ekibi ve serinin en iyi sürücülerinden bazıları. Bu, sezona dört yarıştan sonra tasarım merkezleri yanana kadar oldu. Şimdi sezon için yeni araba parçaları üretemeyen Windsor'un denemesi ve şampiyonluğu kazanması gerekiyor.

Not: Bir eklenti paketidir. Çalışabilmesi için Motorsport Manager ana oyununun Steam kütüphanenizde bulunması gerekmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewMotorsport Manager - Challenge Pack
To Top