Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Mighty No.9

Özel Fiyat 180,64 ₺ Normal fiyat 200,73 ₺
SKU
794597
Hızlı aksiyon-platform oyunlarının bir numaralı ismi Keiji Inafune'den, geniş bir oyuncu kitlesinin desteğiyle hazırlanmış, tam bir aksiyon bombası!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
İNDİRİM 20,08 ₺

Oyun hakkında

Klasik Japon aksiyonu… Dönüştü!

Mighty No. 9, Japon yapımı, yanlamasına oynanan; bildiğiniz, sevdiğiniz 8 ve 16 bit’lik klasiklerin en iyi taraflarını bünyesinde toplayan ve bunları modern teknolojiyle, taze mekaniklerle ve oyuncu geri bildirimleriyle birleştiren taze ve muhteşem bir aksiyon oyunu!

Güçlü bir robot serisinin 9. sırasındaki ve mekanize yaratıkların saldırganlaşmasına neden olan gizemli bilgisayar virüsünden etkilenmemiş tek robot olan Beck’i yönetiyorsunuz. Koşun, sıçrayın, patlatın ve düşmanlarınızdan çaldığınız silahları ve yetenekleri kullanarak on iki bölüm boyunca kendi yolunuzu açın, diğer Mighty Number robotlarını alt edin ve gezegeni tehdit eden büyük kötülükle çarpışın!

Mighty No. 9’ın bütün yönleri, görselliği, bölüm tasarımı, müzikleri, programlaması vs. tür konusunda geniş tecrübeleri bulunan, uzman Japon oyun yapımcıları tarafından geliştirildi ve projenin lideri de Keiji Inafune’nin kendisi!Öne çıkan özellikler


  • Klasik 2 boyutlu aksiyonun dönüşümü! 8 güçlü soydaşınızla yüzleşin ve onları alt ettikçe size tamamen farklı yetenekler veren yeni dönüşüm seçenekleri kazanın.

 

  • 12 zorlu bölüm boyunca baş parmaklarınızı ve aksiyon-platform yeteneklerinizi test edin!

 

  • Daha üst seviye bir mücadele istiyorsanız New Game ’ı ve ekstra iki zorluk seviyesini açın.

 

  • Boss Rush modu: Oyunun bütün boss’larını sırayla, en iyi zamanı yapmaya çalışarak oynayın; yeteneğinizi arkadaşlarınızla ve rakiplerinizle paylaşın ve karşılaştırın.

 

  • 2 kişilik online Race Battle modunda rakibinizle kafa kafaya yarışarak her bir bölümü en hızlı şekilde bitirmeye çalışın, dünyaya ne kadar güçlü olduğunuzu gösterin. Versus moduna eklenen bu yepyeni değişim ile Mighty No. 9’ın ömrü tek kişilik senaryosundan çok da uzun!

 

  • 2 kişilik online Co-Op Challenge modunda Beck’i ve partneri Call’u yöneterek bir düzineden fazla görevi bir arkadaşınızla birlikte yapın. Bu özel bölümleri Beck ve Call’un farklı güçlerini bir arada kullanarak geçin!

 

  • Beck’in Absorption Dash yeteneğini diğer yetenek ve dönüşümleriyle zincirleme bir şekilde kullanın ve yüksek seviyeler kazanın, liderlik tablolarında yükselin!

 

  • Normal ve 8 bit müzikler arasında geçiş yapın. Manami Matsumae, Takeshi Tateishi, Ippo Yamada gibi uzman bestecilerin yaptığı müziklere ‘’neden retro bir hava katmayalım ki’’ dedik. Mighty No. 9’ı opsiyonel olarak tamamen chiptune müziklerle de oynayabilirsiniz!

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewMighty No.9
To Top