Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Might & Magic Heroes VII – Trial by Fire

104,99 ₺
SKU
40140
Might & Magic: Heroes VII'ye doyamaynlar için kendi başına oynanabilen yeni bir macera. Might & Magic Heroes VII – Trial by Fire sizlerle.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Might & Magic: Heroes VII ve Ivan’ın Holy Griffin İmparatorluğu’nu fethinden 5 yıl sonra, ilk iki senaryoda Grimheim Cüce Krallığı’yla olan gerginliği konu alıyor Trial by Fire. Ivan cüce savaş birliklerinin bir kez daha Stag Duchy’e indiğini öğrendiğinde halkını korumak için savaşa girmeye hazırdı ama küresel bir krizin imparatorluğun sonunu getireceğini de biliyordu.

Bu trajik olayın önlenmesi adına Sudgerd cücelerinin lideri Vilma “Taşkalkan” Bjornsdottir Iavn’ın elçisi olarak gelir. Anlattıkları cüce halkının en karanlık tarihinin bazı sayfalarını açacak ve iki halkı da kurtarmanın anahtarı olacaktır.

Öne Çıkan Özellikler

Might & Magic Evrenini Yeniden Keşfedin: Karizmatik karakterler ve Ateş Devleri, Valkyrie ve Kızıl Ejderhalar gibi ikonik yaratıkların kontrolünü elinize alın. Düzinelerce yeni artifact, yetenek ve başarımla birlikte özgün bir dağ atmosferini yaşayın.

Yeni İçerik & Eski Taktikler: İki orjinal senaryoyu yeni başa geçmiş Ivan’la ve efsanevi cüce kahramanlarla oynayın.

Alınması Gereken Bir Heroes VII Eki: Trial by Fire Heroes VII tecrübesini devam ettirir ve tüm hayranların mutlaka bakması gereken bir şekilde ilerletir. Tek başına oynanabilir bir oyun olarak hem seriye yeni başlayanlara hem de eskiden beri oynayanlara uygundur.

Sıra Tabanlı Strateji ve RPG’nin Birleşimi: Dünyayı leşfedin ve fethedin, ekonominizi geliştirip kontrol edin, efsanevi yaratıkları savaşa sürün, yüzlerce güçlü artifact ve yetenekle Might & Magic kahramanlarınızı güçlendirin.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Uplay hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewMight & Magic Heroes VII – Trial by Fire
To Top