Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Medieval Dynasty

89,00 ₺
SKU
860892
Orta Çağ'ın başlarında, sıradan bir adam olarak oyuna başlayın, hayatta kalın, ev ve aile kurun, köyünüzü geliştirin ve nihayetinde yıllarca ayakta kaçacak bir hanedanlığa sahip olun!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Orta Çağ’ın başlarındaki Avrupa. Soylu ve ruhban sınıflarının hüküm sürdüğü, uluslar arasındaki ticaretin zenginliğin yanı sıra kıskançlık, güvensizlik ve açgözlülük de getirdiği bir dönem. Askeri çatışmalar her yerde ve kıtalar topyekûn değişim geçirmekte.

Medieval Dynasty’de savaştan kaçan ve kaderini kendi ellerine almaya çalışan genç bir adam rolündesiniz. Yalnız, tecrübesiz ve parasız başladığınız oyunda çok sayıda yetenek öğrenecek, bir topluluğun liderliğini alacak ve nesillerce ayakta kalacak gelişmiş bir hanedanlığın kurucusu olacaksınız. Avlanırken vahşi hayvanlara karşı kendinizi savunmak, kaynak toplamak, ekipman yapmak, bir ev ve ardından giderek büyüyen bir köy inşa etmek, bu sırada da bir aile kurmak, birçok türü bir araya getiren eşsiz bir oynanış tecrübesi sunuyor. Sert geçen kışlar ve yaşanan beklenmedik olaylar yeteneklerinizi ve tepki verme hızınızı sınıyor olacaklar.

Ana görevleri takip etmeyi seçebilir, yan görevleri çözebilir veya kendinizi yola vurarak bu geniş orta çağ dünyasını keşfedebilirsiniz. Ama dikkatli olun çünkü kurtların veya ayıların saldırısına uğrayabilirsiniz. Avcılık, çiftçilik, kendinize bir ev kurma gibi basit hayatta kalma görevleriyle işe başlayın. Bir aile kurun ve varis kazanın. Diğer insanları sizin yakınlarınızda çalışmaya ikna edin, farklı binalar kurarak yerleşkenizi canlı bir köye dönüştürün ve nihayetinde nesillerce yaşayacak gelişmiş bir hanedanlığa sahip olun.

3 boyutlu, devasa bir orta çağ dünyası sizi bekliyor… Sert kışlara ve beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olun, yeteneklerinizi bileyerek orta çağda hayatta kalın ve nihayetinde bir hanedanlığın hükümdarı olun. Baltanızı, çekicinizi veya avlanma yayınızı kapın ve kendi efsanenizi inşa edin!

 

Medieval Dynasty çok sayıda başarılı oyun türünün özgün bir bileşimi

Hayatta kalma: Avcılık, çiftçilik ve toprak işleme ile hayatta kalın.

Simülasyon: Gereçler ve silahlar yapın; evler, ahırlar ve daha birçok çeşit bina inşa edin, bu yapıları genişletin, yerleşkenizi bir imparatorluğa dönüştürün.

Rol yapma: Kendi karakterinizi geliştirin, NPC’lerle etkileşime geçin, ailenizle ilgilenin, diğerlerine yardım ederek topluluklar arasında ittifaklar ve ticaret anlaşmaları imzalayın.

Strateji: Orta Çağ’ın başlarında bir köy kuracak ve geliştirecek, köy halkını yönetecek, kaynak toplayacak veya üretecek, bu kaynakları kullanacak veya onların ticaretini yapacaksınız.

 

 

Öne çıkan özellikler

 

 • Teknoloji harikası grafiklere sahip, 3 boyutlu, gerçekçi, muhteşem görünen bir açık dünya.

 

 • 4 mevsim, dinamik gece-gündüz döngüsü, gerçekçi hava şartları.

 

 • Düşen ağaçlar, koparılabilen meyveler, toplanabilen taşlar, keşfedilebilen mağaralar ve çok daha fazlasına sahip interaktif çevre.

 

 • Ahırlardan komple taştan yapılma malikânelere, inşa edebileceğiniz ve geliştirebileceğiniz 18 bina tipi.

 

 • Yapabileceğiniz silah, gereç, mobilya ve kıyafet gibi 60’tan fazla ekipman.

 

 • Kurtlar, yaban domuzları, geyikler, tavşanlar gibi hayvanlarla dolu, etkileşimde bulunabileceğiniz gerçekçi vahşi yaşam.

 

 • Yaptığınız her şey besin, su, sağlık ve dayanıklılık durumlarınıza etki ediyor.

 

 • Bireysel karakter gelişimi için detaylı yetenek ağacı.

 

 • Oynanışa direkt etki eden özel olaylar ve kararlar.

 

 • Kralla ilgili görevlere doğru giden hanedanlık itibarı sistemi.

 

 • Görevler, ticaret ve ekonomi, sandbox seçeneği, NPC’lerle sosyal etkileşim ve çok daha fazlası…
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewMedieval Dynasty
To Top