Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Max Payne Double Pack STEAM

Özel Fiyat 222,04 ₺ Normal fiyat 269,76 ₺
SKU
34571
Max Payne Double Pack ile kaybedecek hiçbir şeyi kalmamış bir adamın hem sert, hem de fazlasıyla dramatik hikâyesini kesintisiz yaşayın.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Max Payne Double Pack şunları içerir:

  • Max Payne
  • Max Payne 2 The Fall of Max Payne

Max Payne

Max Payne'in hikâyesi tıpkı isminin çağrıştırdığı gibi "maksimum miktarda acı" içeriyor. Başka insanların kirli hesapları yüzünden hiçbir suçu olmayan ailesi cinayete kurban giden Max, bu işin sorumlularını bulmak üzere harekete geçer. Kazanma umudu yoktur ama içindeki sonsuz intikam hırsı ona ihtiyacı olan gücü verecektir. Max bir yandan sokaklarda, bir yandan da içindeki karanlıkla mücadele etmek zorundadır.

Max Payne, Remedy tarafından geliştirilen bir aksiyon oyunu. Oyun dünyasının klasikleri arasına adını yazdıran bu efsane, gerek oynanış stili gerekse de senaryosuyla kaçırılmayacak bir yapım.

Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Max Payne 2 entrika ve aşkın hükmettiği bir hikâyeyi anlatıyor. Karanlık, trajik ve derin bir öykü, aksiyon ve gerilim ile harmanlıyor ve ortaya yıllarca unutulmayacak bir "Payne" macerası çıkıyor. Çünkü aşk, acıtır.

İlk Max Payne'in gerek oynanış gerekse de hikâye açısından oyun dünyasında yarattığı müthiş etkinin ardından elbette tüm oyuncuların Max Payne 2 için beklentileri büyüktü. Fakat oyun bu beklentilerin de ötesine geçmeyi başarıyor. Max Payne 2, ilk oyundaki tüm olumlu yönlerin yanı sıra yepyeni oynanış mekaniklerini de içerisinde barındırıyor. Ayrıca serinin oyun dünyasına kazandırdığı "bullet-time" özelliği, bu oyunda daha da geliştirilmiş olarak karşımıza çıkıyor.

​NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewMax Payne Double Pack STEAM
To Top