Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Max Payne 2: The Fall of Max Payne (Steam)

18,00 ₺
SKU
33055
Max Payne 2: The Fall of Max Payne şiddet yüklü, karanlık bir aşk hikayesi. Bu yoğun, trajik, derin ve karanlık hikaye, şok edici dönüşler ve ifşaatlarla dolu, gerilim yüklü bir yolculuk.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Max Payne 2: The Fall of Max Payne şiddet yüklü, karanlık bir aşk hikayesi. Bu yoğun, trajik, derin ve karanlık hikaye, şok edici dönüşler ve ifşaatlarla dolu, gerilim yüklü bir yolculuk.

Hayatı yerle bir olmuş Max Payne tekrar NYPD'ye dönüyor. Rutin bir cinayet soruşturması sırasında karşısına Mona Sax çıkıyor, daha önce öldüğünü sandığı bir femme fatale, cinayet şüphelisi tehlikeli bir kadın. Cinayet soruşturmasındaki bütün kritik soruların yanıtları bu kadında. Fakat New York'un karanlık ve trajik gecesinde hiçbir şey göründüğü kadar basit değil. Max ile aradığı yanıtlar arasında koca bir gangsterler ordusu duruyor. Max bu yanıtlara ulaşmaya çalışırken kendi içindeki cehenneme daha da fazla gömülüyor.

Max Payne 2: The Fall of Max Payne yoğun bir oyun deneyimi sunuyor. Max Payne denince artık akla sert fakat zarif aksiyon sekansları ve ağır çekim silahlı aksiyon geliyor.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

rockstargames.com/eula adresinde bulunan lisansı kabul etmeniz gerekir. Kişiye özel, açılabilir, indirilebilir veya çevrimiçi içerikler, hizmetler veya işlevler gibi ayrıcalıklı özelliklere erişim devredilemez ve tek kullanımlık şifre, ilave ücret ve/veya kullanıcı hesabı oluşturmayı (+13) gerektirebilir. EULA'nın, Yasal Hükümlerin veya başka kuralların ihlali halinde oyuna veya çevrimiçi kullanıcı hesabına erişim engellenebilir. Bu özelliklere erişim internet bağlantısı gerektirebilir, tüm kullanıcılar için mevcut olmayabilir, ve 30 gün öncesinden bildirilmek şartıyla erişim sonlandırılabilir, değiştirilebilir veya farklı şartlar altında sunulabilir.

Bu oyun bütünüyle hayal ürünüdür; gerçek kişi, kurum ve olaylarla hiçbir ilgisi yoktur. Bu oyunun geliştirici ve yayıncıları, oyunda yer alan eylemlerin gerçek hayatta yapılmasını hiçbir koşulda özendirmez, hoş görmez ve onaylamaz. Oyunun izinsiz kopyalanması, tersine tasarıma uğratılması, yayımlanması, halka açık gösterimi, kiralanması, para karşılığı oynatılması, veya kopyalama korumasının kırılması kesin bir şekilde yasaktır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewMax Payne 2: The Fall of Max Payne (Steam)
To Top