Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Magnetic: Cage Closed

24,00 ₺
SKU
795701
Gizemli bir tesisteki bir mahkumsunuz ve yalnızca elinizdeki mıknatıs silahına güvenebilirsiniz. Hapishane müdürünün sürekli söylediği gibi: "Her zaman bir çıkış yolu var."
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Magnetic: Cage Closed oyuncuya manyetik güçleri manipüle etme ve onlara hükmetme şansı veren, birinci şahıs bakış açısından oynana bir puzzle oyunu. Mekanikler tek bir şey üzerine odaklanmış durumda: oyuncuya içine atıldığı labirent gibi hapishanede yolunu bulma imkânı sağlayan, çok işlevli mıknatıs silahı.

Ölümcül tuzaklarla ve fısıldanan sırlarla dolu tuhaf bir tesiste kapılı kalan bir mahkûmsunuz. İlk bakışta tesis ve içindeki herkes size bir gizemmiş gibi geliyor ancak kısa süre içinde anlıyorsunuz ki hayatta kalmak için tek şansınız mıknatıs silahınızda uzmanlaşmak ve tehlikelerden uzak durmak. Eğer işlerine yaradığınızı düşünürlerse bir süre daha yaşamanıza izin verirler ve er ya da geç elinize bir şans geçecek. Hapishane müdürünün size sürekli söylediği gibi; “Her zaman bir çıkış yolu var…”


Öne çıkan özellikler

Benzersiz bir gereç: Mıknatıs silahı; çevreyi dönüştürebilen, sizi havaya fırlatabilen veya size karışık kutu bulmacalarında yardımcı olan eşsiz bir gerek.

Çeşitlilik: Magnetic’teki zorlukların birçok çeşidi var ve oyun mantıksal bulmacalarla yetenek bazlı hareketleri özgün bir şekilde birleştiriyor.

Her oynanış birbirinden farklı: Yaptığınız her seçim karşınıza neyin çıkacağını etkiliyor. Yeni sırlar ve yollar oyuncuların onları bulmasını bekliyor.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewMagnetic: Cage Closed
To Top