Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Mad Tower Tycoon

43,69 ₺
SKU
856188
"Mad Tower Tycoon" da kendi gökdeleninizi inşa edebilirsiniz. Gökdeleniniz için "altı yıldızlı" ünvanını almanın sayısız yolu var.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
ÇOK SATANLAR

OYUN HAKKINDA

KENDİ GÖKDELENİNİZİ OLUŞTURUN

"Mad Tower Tycoon" da 100'den fazla katla kendi gökdeleninizi inşa edebilirsiniz. Ofisleri, daireleri veya mağazaları kiralayın ve finansal açıdan karlı bir gökdelen inşa edin. Ziyaretçilerinizi memnun etmek için restoranlar, sinemalar, hayvanat bahçeleri veya yeraltı garajları oluşturun. Gökdeleniniz için "altı yıldızlı" ünvanını almanın sayısız yolu var.


GERÇEKÇİ ASANSÖRLER

Bekleme süresi çok mu fazla? Fazla katlardan uzak durun. "Mad Tower Tycoon" daki asansör sistemi size farklı ayarlar sunuyor. Ziyaretçilerinizin çok sayıda merdivene tırmanmaktan veya asansör için çok uzun süre beklemesinin önüne geçin.

RASTGELE OLAYLAR
Sadece memnun olmayan kiracılar size sorun yaratıyor. Yeni ofiste bir yangın, bir deprem, gökdeleninizi veya kiracılarınızı kaçıran UFO'lar. Farklı olaylar çeşitli heyecanlar sağlar.

SEVİYE SİSTEMİ

Günlük görevleri tamamlayın ve deneyim kazanmak için iyi istatiğe sahip olun. Beceri puanı kazanın ve 50'den fazla yeteneğin kilidini açın.


DETAYLI İSTATİSTİKLER

Hangi katların kirli olduğunu görmek ister misiniz? Son 24 saatte kaç ziyaretçi geldi? Son 30 günde daha yüksek bir kar mı kazandım? "Mad Tower Tycoon" daki istatistikler ve filtreler, gökdelenin durumu hakkında size birçok bilgi verecektir.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewMad Tower Tycoon
To Top