Need Help? +44 (0) 123 4567
You can add your content here.

Little Big Workshop - The Evil (DLC)

Özel Fiyat 71,82 ₺ Normal fiyat 89,80 ₺
SKU
861481
Artık sektörde adil bir şekilde mücadele etmek istemiyor musunuz? Sabotaj, üçkağıt ve çok daha fazlasının imkânını veren Little Big Workshop - The Evil oyun dünyasına yepyeni bir lezzet katıyor!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
İNDİRİM 17,98 ₺

The Evil DLC’si, Little Big Workshop’u harika yapan her şeyin daha fazlasını veriyor! Fabrikanız her hafta kâr getiriyor ama yine de daha fazlasını yapabilir diye mi düşünüyorsunuz? O zaman kurumsal açgözlülüğe tavan yaptırma zamanı! Bu yalnızca yeni bir görünüm değil. Ürünler şirketler sabotajlar, yetenekler ve rakibi elemine etmenizi sağlayan üçkağıtlar ve çok daha fazlası sizi bekliyor. The Evil DLC’si onurlu fabrikanızı şeytani bir harikalar diyarına çeviriyor!

Karanlık tarafa katılın

Ana oyunun kötüsü Bladh’ın yardımcısı olarak yeni bir fabrika açın ve oyunu kurallarına göre oynamayan başarılı bir fabrika nasıl işletilir öğrenin.

Üçkâğıtlar ve yetenekler

Bu DLC’nin içerisinde kirli oyunlarla ve arsız geliştirmelerle dolu yepyeni bir teknoloji ağacı bulunuyor. Çalışanlarınız mesai sırasında tembellik mi yapıyor? Acımasız bir iblis kiralayarak motivasyonlarını yerine getirin. Rakiplerinizden biri sizi serbest piyasada alt mı ediyor? Casuslarınızı yollayarak zayıflıklarını keşfedin ve bu zayıflıkları merhametsizce kullanın.

Yeni şirketlere karşı mücadele edin

Rakibinizi elbette ki adil bir şekilde alt edebilirsiniz… Veya gidip etrafınızdaki herkese sabotaj düzenleyip avantaj elde edebilir ve nihâyetinde de Bladh’ın kendisine tahtını devralmak için meydan okuyabilirsiniz.

30’dan fazla yeni ürün

VR başlıkları, hayaletli bahçe cüceleri, uzaylı küfü (ıyk!), bükülebilir scooter’lar, sarımsaklı sakızlar ve retro androidler…

Bu DLC yeni bir mücadele arayan tecrübeli oyuncuları hedeflemekte. Bu pakete geçmeden önce ana oyunu oynamanızı öneririz.

Little Big Workshop - The Evil Özellikler

 • Diğer şirketlerle rekabet etmeniz için tamamen elden geçmiş bir ilerleme sistemi. 30 yeni ürünün yanı sıra yeni çalışma istasyonları, dekorasyonlar ve çok daha fazlası…
 • Karanlık tarafın gücünü açığa çıkarmanıza olanak tanıyan yepyeni bir yetenek ağacı
 • Size sektörde adil olmayan avantajlar kazandıran sabotaj sistemi
 • Çalışanlarınızı için ürkütücü kostümler

Little Big Workshop Hakkında

Oturma odanızda görünen büyülü bir fabrika hayal edin. Çalışkan çalışanların müşterilerin istediği her şeyi bir araya getirdiği özenle planlanmış bir şaheser. Lastik ördekler ve şifonyerler, drone'lar ve elektrikli gitarlar, scooterlar ve diğer harika ürünler birçok farklı malzemeden üretilebilir ve nakit para karşılığında satılabilir - daha fazla makine, daha fazla işçi elde etmek ve işinizi büyütmek için doğrudan fabrikanıza yatırım yaparsınız. Little Big Workshop'ta bir fabrika kralı olursunuz!

Gerçek fabrikalar - EĞLENCE yaratır

Büyük Patron olarak kendi masaüstü fabrikanızın sorumluluğunu üstlenme zamanı. Fabrika katını düzenleyin, çalışanlarınızı yönetin, makine satın alın ve verimli üretim hatları tasarlayın - bunların hepsi zaman sınırı içinde ve müşterinizin memnuniyetine göre!

Açık uçlu bir sandbox deneyimi

Sakin olun, istediğiniz gibi çalışmasını sağlayana kadar düşündüğünüz, düşündüğünüz ve bir şeyleri dürttüğünüz bir açık alan deneyimidir. Hepsi farklı malzemeler ve üretim yöntemleriyle oluşturulabilen birden çok parça ve parçadan oluşturulmuş 50'den fazla benzersiz ürün türü üretirken müşterilere ve sürekli değişen bir pazara ürün tedarik edin. Hiçbir fabrika aynı görünmemeli.

Minik eller, büyük hayaller

Küçük bir atölye ile başlayın ve bir masa doldurma fabrikasına genişletin. Hiç meraklısı makinelerin kilidini açın, daha fazla üretim yöntemi ekleyin ve en önemlisi daha fazla alan ekleyin. Çok yakında birden fazla üretim hattını çalıştıracak, her gün yüzlerce gelişmiş ürün üretecek ve sevimli çalışanlarınızın gerçek işi yaparken neşeyle izleyeceksiniz.

Little Big Workshop Özellikler

 • Değişen endüstriler ve geniş bir ürün yelpazesi
 • Değerlere, ekonomiye veya lojistiğe değil, pratikteki sorunlara odaklanın
 • Üretimin tüm adımlarını bir plan üzerinde organize edin
 • Daha fazla masa alanı açtıkça fabrikalar büyür
 • Tamamen simüle edilmiş Gündüz / Gece döngüsü
 • Çalışanlarınıza iyi bakın! Onları çok çalıştırırsanız sinekler gibi patır patır düşebilirler
 • Sevimli model-kasaba sanat tarzı
 • Razer Chroma desteği

NOT: Oynamak için temel oyun Little Big Workshop gerekir. Etkinleştirme anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewLittle Big Workshop - The Evil (DLC)
To Top