Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Legends of Dawn Reborn

49,00 ₺
SKU
38466
Legends of Dawn Reborn'u benzersiz yapan şey, kısıtlama olmaksızın oynama yeteneğidir. Narr dünyası, "görünmez duvarlara" veya yükleme ekranlarına takılmayacağınız devasa bir yerdir.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Legends of Dawn Reborn Narr dünyasında geçiyor ve olaylar, Haziran ayında Steam Early Access'te yayınlanan Wave of Darkness'tan önce gerçekleşiyor.


Legends of Dawn Reborn'u benzersiz yapan şey, kısıtlama olmaksızın oynama yeteneğidir. Narr dünyası, "görünmez duvarlara" veya yükleme ekranlarına takılmayacağınız devasa bir yerdir.


Narr dünyası, zihni harekete geçiren çarpıcı pitoresk manzara ile kıtalar arasında yayılıyor. Dağların ve tepelerin yerçekimine meydan okuduğu, balon gibi yüzdüğü büyülü bölgeler var.

Ayrıca soğuk derinliklerinde ne tür gizemlerin yattığını keşfetmeniz için sizi bekleyen sayısız zindan, savaşlara sessiz tanık olan kamplar, etkileyici rıhtımlar ve kasvetli kaleler yarattık. Mozoleler ve mezarlıklar da keşiflerinizi bekliyor.

Üstelik oyun sırasında yaptığınız seçimler daha sonra veya dilerseniz aynı anda başka bir şey denemenize engel değil. Sınıflarla oynayabiliyor ve kılıcı sihirle birleştirebiliyorsunuz. Seçim tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.

Ama aklınızda bulunsun. Tüm bu güzel manzaralar, Ashglades'in antik savaş alanından yayılan gizemli bir karanlığı gizler; yolundaki her yaratığı çarpıtıp zehirleyerek kana susamış canavarlar yaratıyor.
Legends of Dawn Reborn nedir?

Legends of Dawn Reborn, ilk RPG oyunumuz Legends of Dawn'ın yeniden yayımlanmış halidir. Wave of Darkness'ı geliştirirken, motor ve RPG sistemleri önemli ölçüde iyileştirildi, böylece orijinal oyuna yama yapmak yerine içeriğini yeni motora alıp uyarlarsak çok daha iyi bir oyun deneyimi sunabileceğimizi fark ettik. yama yerine yeni RPG sistemine aktarın.

Erken Erişim geliştirme aşamasında Wave of Darkness'a verilen yanıt çok cesaret vericiydi. Oyuncular iyileştirmeleri beğendi ve genel olarak oyunu orijinal Legends of Dawn'dan çok daha fazla sevdiler, bu yüzden onu durdurmaya karar verdik ve yeni motor ve RPG sistemi ile "kaputun altında" yenilenmiş olarak yeniden yayınlamaya karar verdik. 

Legends of Dawn Reborn Özellikleri

Muazzam Envanter ve Eşya Yükseltmeleri:

Oyuncuların en büyük endişelerinden biri eşya yönetimiydi. Rünleri, büyü yapmak için gerekli olan ana bileşen olarak tanıttık ve diğer eşyaları yapmak için kullanılan metaller, kemikler, tahta ve otlar gibi diğer kaynakları ekledik. Oyuncular tüm bu kaynakları kapsamlı bir şekilde topladı.

Bu, oyuncuların envanter alanının neredeyse tamamını şu veya bu tür kaynaklara harcamasıyla sonuçlandı. Sakatlığa hakaret eklemek için, envanter yuvalarının sayısı ve oyuncuların taşıyabileceği maksimum ağırlık sınırı vardı.
Her şeyden önce, envanterin çalışma biçiminde bir değişiklik var. Oyuncular artık çok daha fazla eşya taşıyabilmeleri için envanterlerini genişletebilirler.

Çantalar mağazalardan satın alınabilir veya çeşitli eşya tutucularda (sandıklar, kilitli kasalar, mağlup edilmiş insansıların vücutlarında vb.) bulunabilir. Her çanta toplam envanter alanınızı genişletir. Bu şekilde, yaklaşık 14 yuvaya sahip başlangıç ​​envanterinizi, devasa 1000'den fazla yuvaya sahip olacak şekilde genişletebilirsiniz. Bu, oyuncuların aşırı ağır olmamaları koşuluyla bir sürü eşya taşıyabilecekleri anlamına gelir. Rünler, parşömenler, anahtarlar ve diğer küçük eşyaların ağırlığı sıfır olduğundan, bu en zorlu oyuncular için bile yeterli olacaktır.

Ayrıca, bu tür öğeleri açıklayan parşömenleriniz varsa, artık büyülü öğeler, kutsanmış veya güçlendirilmiş öğeler üretilebilir.

Güçlendirilmiş öğelerle ilgili olarak - bazı öğeler, güçlerini belirli kalıntılardan alan sihirli bonuslara sahiptir. Oyuncu, herhangi bir zamanda aktif olan bu tür dört kalıntıya sahip olabilir.

Bu kalıntılar, tüm eşyaların özel bonuslarını geliştirir. Örneğin, her vuruşta +5 yangın hasarı veren 'Uzun Ateş Kılıcı'nı güçlendirdiyseniz ve bu kılıç Mücevherli Kafatasları kullanılarak güçlendirildiyse, böyle bir kafatasınız varsa, kılıcınız +10 yangın hasarı verir. iki kafatasınız varsa, kılıç +15 yangın hasarına neden olur vs. bu tür dört kalıntınız varsa +25'e kadar yangın hasarı.

Dünyaya dağılmış 20'den fazla kalıntı türü ve bu kalıntılar kullanılarak güçlendirilebilecek binlerce eşya (neredeyse tüm donatılabilen eşyalar) vardır. Bu, tüm kılıçlar, baltalar ve diğer silahlar, zırhlar, miğferler, pantolonlar, çizmeler, yüzükler, kolyeler, kalkanlar ve diğer birçok eşyanın bu şekilde güçlendirilebileceği anlamına gelir.

Yakalamak, hepsinin onları güçlendirmek için aynı kalıntıyı kullanmamasıdır, bu nedenle silahlarınızı mı yoksa zırhlarınızı mı yoksa büyülü yüzüklerinizi mi güçlendirmek isteyip istemediğinizi seçmek zorunda kalacaksınız.

Öte yandan, yeni öğe parametreleri türleri oluşturduk. Artık oyuncular çeşitli yeni büyülü eşyalar bulabilirler. Bu tür öğelere bir örnek, “kutsanmış” öğelerdir. Bu öğeler üç ana tanrıdan biri tarafından kutsanmıştır - Perun, Svarog veya Veles ve oyunculara karşılığında ek bonuslar verirler - her öğenin bir saate kadar süren bir kutsama vardır.

Kutsama bittiğinde, eşya normal, sihirli olmayan eşya gibi davranır. Nimetler, vahşi doğaya yerleştirilmiş tanrı mabetleri kullanılarak 'yeniden doldurulabilir'.

Silah türüne ve yaratıklara karşı bonuslar gibi silahlar hakkında ek veriler eklendi.

Küçük silahlar (1 elli kılıçlar/gürzler/baltalar, bıçaklar vb.) veya büyük silahlar (değneler, sırıklı silahlar, 2 elli silahlar) ve daha fazlasını kullanıyor olsanız da kritik vuruş şansı bonusları.

Ayrıca, minimum yetenek puanları, seviye veya gerekli beceri gibi belirli öğeleri kullanmak için gereken minimum gereksinimleri de getirdik. Ayrıca, bazı öğeler yalnızca belirli ırk veya cinsiyetteki karakterler tarafından kullanılabilir.

Öğe araç ipuçları, tüm bu değişiklikleri yansıtacak şekilde büyük ölçüde güncellenir ve her öğe araç ipucu, belirli bir öğeyle ilgili birçok ayrıntıyı açıklar.

Bunun, oyunculara kılavuza başvurmaya gerek kalmadan oyun mekaniği hakkında yeterli fikir vereceğini umuyoruz. Temel parametrelerden büyülü özelliklere ve işçilik kaynaklarına kadar her şey her öğe ipucunda listelenir.

Tabii ki, birçok yeni bonus da ekledik ve mevcut tüm öğeleri genişlettik.

Ayrıca lanetli eşyaları da tanıttık. Şimdiye kadar tanımlanabilir öğelerimiz vardı. Bunlar, oyuncunun bu tür öğeleri kehanet taşları kullanarak tanımlayana kadar özelliklerini bilmediği büyülü öğelerdir. Lanetli öğeler benzer şekilde hareket eder.

Normal veya büyülü eşyalara benziyorlar ama yanlarında lanetler taşıyorlar. Bir kez kuşanıldığında, lanet aktif hale gelir ve iyi tanrının tapınağını ziyaret etmediğiniz sürece eşya kaldırılamaz.

Lanetler, sağlığınızı veya inancınızı yenilemenizi engelleyenlerden, büyü yapma yeteneğinizi yok edenlere ve hatta tüm dirençlerinizi ortadan kaldıranlara kadar sizi herhangi bir büyülü savaşta çaresiz bırakanlara kadar uzanır.

Lanetli öğeler, oyuncuların büyülü öğeleri tanımlamak için kullandıkları şekilde - kehanet taşlarını ziyaret ederek tanımlanabilir.

Ayrıca, yanınızda savaşmaları için çeşitli yaratıkları çağıran çağırma parşömenleri ekledik. Toplayabileceğiniz çeşitli elementaller, zombiler veya iskeletler gibi ölümsüz yaratıklar ve hatta bazı sürüngenler var.

Ayrıca, donatılabilir eşyalara dayanıklılık ekledik. Bu öğelerin her biri savaş sırasında hasar görür. Onları elbette düzeltebilirsin. Onarım araçları satın alabilir ve tüm eşyalarınızı istediğiniz kadar tamir edebilirsiniz.

Tüm bu değişiklikler sadece başlangıç. Değişiklikler, hepsini burada listelemek için çok fazla ve bu sadece öğelerle ilgili. Diğer tüm cephelerde de büyük iyileştirmeler bekleyebilirsiniz, böylece genel oyun deneyimiyle ilgili çok daha fazlasını bekleyebilirsiniz.

Kilit Açma ve Tuşlar:

Kilit açma paneli, oyuncuların her bulmacanın kilidini açan rünleri yerleştirdiği rün yuvalarından yapılmıştır. Oyuncuların anahtarları kullanabilmesi için anahtar yuvası ekledik. Kilitli her sandık, sandık veya diğer eşya tutucunun kilidini açmak için kullanılabilecek bir anahtarı vardır. Rün kilidinin yanı sıra anahtarları da kullanabilirsiniz. Anahtarların nadiren düşürüldüğünü unutmayın, bu nedenle onları ne zaman kullanacağınıza karar vermeniz gerekecek.

Düzleştirilmiş Animasyonlar:

Artık tüm dinamik varlıklar için animasyon, animasyon durumları arasında geçiş yaparken zamanla yumuşatılıyor. Bu en çok canavarlarda ve oyuncu karakterlerinde fark edilir.

64-bit İşletim Sistemi Desteği:

Oyun ve motor artık yalnızca 64 bit. Ne yazık ki bu, oyunun artık 32 bit işletim sistemlerinde çalışmayacağı anlamına geliyor, ancak iyi haber şu ki, bellek sorunları artık geçmişte kaldı. Oyun artık sahip olduğunuz tüm RAM'i, işlem başına 32 bitlik işlemlerin sınırı olan 2 GB'ın üzerinde kullanabilir.

Yükseltilmiş Fizik:

NVidia Physx artık harici sistem yazılımına bağımlı değildir. Artık ayrı bir fizik yazılımı kurulumu gerekli değildir. Harici fizik yüklemesi geçmişte birçok sorunun nedeniydi - yüklü olmasına rağmen fizik yazılımının tanınmadığı yapılandırmalardan, kullanıcıların fizik yazılımını yüklemeyi unuttuğu buhar dışı kurulumlardaki sorunlara kadar. Bu artık çözüldü, fizik oyunun kendisinin bir parçası ve kullanıcıdan veya harici yazılımdan herhangi bir müdahale olmadan çalışması gerekiyor.

Üretmek:

Crafting yükseltildi. Artık oluşturmak istediğiniz öğeleri tanımlayan el işi parşömenleri satın alabilir veya bulabilirsiniz. Bu bize çok fazla esneklik sağlıyor, böylece artık normal eşyalar, büyülü silahlar ve zırhlar, kutsanmış eşyalar, yüklü eşyalar, güçlendirilmiş eşyalar ve daha fazlasını üretebilirsiniz. Bu, tüm ürün türleri için geçerlidir, yemek pişirebilir veya zırh kullanarak zırh yapabilir, hatta mücevher ve mücevher işçiliği kullanarak kolye ve yüzük üretebilirsiniz. Oyundaki öğelerin çoğu, bazı beceriler ve/veya kaynaklar kullanılarak üretilebilir.

Büyüler:

Büyüler de yükseltildi. Artık her büyü, onu kullandığınızda daha da güçleniyor. Bu, oyuncunun sahip olduğu deneyim seviyesine benzer şekilde çalışır. Büyüyü her kullandığınızda, "deneyimi", büyüleriniz seviye kazanana kadar toplanır. Ateş topu atan sihirbazlar zaman geçtikçe daha deneyimli hale gelir ve büyüyü daha sık kullanırlar. Artık her büyünün tamamı araç ipuçlarından görülebilen ve aynı zamanda yoğun bir şekilde yükseltilmiş olan daha fazla parametreye sahip.

 

Erken Erişim başlığımız Wave of Darkness'ta kullanılan optimize edilmiş motor Dreamatrix 2.0;
Legends of Dawn Reborn, SADECE 64-bit bir oyundur. Akış teknolojisi, herhangi bir yükleme ekranı olmadan oynatmayı sağlar. Tüm veriler sorunsuz bir şekilde arka planda yüklenir;
Öğe istifleme ve sıralama ile çantalarla genişletilebilir büyük envanter;
Rünler, iksirler ve büyüler dahil olmak üzere tek bir öğe türüyle ilgili tüm verileri içeren tamamen yeni bilgilendirici araç ipuçları; hakkında önemli veriler

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewLegends of Dawn Reborn
To Top