Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Kerbal Space Program - Breaking Ground

49,00 ₺
SKU
852490
Kerbal Space Program: Breaking Ground Expansion, Kerbal Space Program PC versiyonu için geiştirilen ikinci genişleme paketidir.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Kerbal Space Program: Breaking Ground Expansion, Kerbal Space Program PC versiyonu için geiştirilen ikinci genişleme paketidir. Bu özellik bakımından zengin olan genişleme, daha ilginç bilimsel çabalar ekleyerek ve araç setini genişleterek gök cisimlerine ulaşıldığında nesnel olasılıkları artırmaya odaklanmıştır.

Gezegenlere indikten sonra, bilimsel deneyler yapmak için çeşitli veri toplama ekipmanları kullanın. Bu veri toplanırken, yeni eklenen yüzey özellikleri güneş sisteminin her tarafına dağılmıştır, bu da oyuncuların daha fazla inceleme ve tarama yapmasına veya Kerbin'e geri dönmek için dışarı çıkmalarına olanak sağlar.

Ek olarak, robotik parçalar ekleniyor! Çeşitli boyutlarda bir menteşe, piston, rotor ve dönme servosu oyuncuların el sanatlarının olanaklarını büyük ölçüde değiştirmek için erişilebilir olacak. Bunların hepsi gerçek kuvvet ve tork, elektrik tüketimi ve hatta motor kütlesi ile gerçekçi fizik altında çalışır.

KSP'nin ikinci genişlemesi Breaking Ground'da geniş çapta eklenmiş alet ve parçalarla yeni zorlukların üstesinden gelin. Hava istasyonları, güneş panelleri ve daha fazlası oyuncuların zaman içinde bilimi toplamasına izin verirken, yeni robotik parçalarla cryovolcanoes gibi gizemli yüzey özelliklerini araştırmaya başlarlar.

Anahtar Özellikler

  • Bilimsel deneyler daima alan araştırmasıyla el ele gitti ve şimdi KSP'de daha da büyük bir hale geliyor. Oyuncular  çeşitli bilim ekipmanlarını tutabilen bir saklama kabı kullanabilecekler. Hedeflerine ulaştıktan sonra, oyuncuların bir merkezi istasyon, güçlendirici anten, güneş paneli, hava istasyonu, aktif sismometre, RTG,  gözlem ve iyon dedektörü içeren ekipmanı kullanmaları gerekecek. Tüm bilimsel verilerin toplanması ve Kerbin'e geri gönderilmesi için bu ekipman parçaları bir süre bırakılmalıdır. Özellikle aktif sismometre, oyunculardan sismik verileri toplamak için kasten şeyleri gök cisimine çarpmalarını ister!
  • Yüzey Özellikleri: Solar sisteme dağılmış gök cisimlerinde Breaking Ground ile büyük bir katkı bulunur. Meteorlar, kraterler, kaya çıkıntıları, cryovolcanoes ve daha fazlası şimdi manzarayı dolduruyor. Küçük yüzey özellikleri, KSC'ye Kerbals'ın kendileri tarafından geri taşınabilse de, daha büyük olanları daha büyük bir zorluk sağlar.Yeni robot rover kolunu roverlerine bağlayarak, oyuncular önemli bilimsel verileri toplamak için daha büyük yüzey özelliklerini tarayabilir.
  • Robotik Parçalar: Uzun süredir istenen robotik parçalar şimdi KSP'de kullanıma hazır olacak! Çeşitli boyutlardaki bir menteşe, piston, rotor ve dönme servosu oyuncuların yeni zorluklarla mücadele etmelerine ve aynı zamanda el sanatlarının yaratıcılığını artırmalarına olanak sağlayacaktır. Bu yeni parçalarla çalışmak için, bir robot kontrolör sisteminin eklenmesi, oyuncuların zanaatlarındaki tüm farklı parçaların davranışlarını koordine etmelerini sağlayacaktır.
  • Elbette, önemli Kerbal modası asla unutulamaz. Breaking Ground ile oyuncular estetikte fütüristik ve bu genişlemenin bilim odağına bağlı yeni bir elbise alacaklar.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

NOT 2: Bu içeriği oynamak için Kerbal Space Program oyununun Steam sürümüne sahip olmak gereklidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewKerbal Space Program - Breaking Ground
To Top