Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Human: Fall Flat

42,00 ₺
SKU
857012
Human: Fall Flat ile en komik kooperatif fizik tabanlı bulmaca platformunu keşfedin. İnsanınız bir ipten düşerse, bir platformu yanlış değerlendirirse veya hatta bir arkadaşınız tarafından bir uçurumdan itilirse, asla korkmayın: onlar tekrar tekrar denemeye hazır olarak rüyaya geri döneceklerdir.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Human: Fall Flat, yüzen rüya manzaraları dünyasında geçen eğlenceli, hafif yürekli bir platform oyunudur.

Her rüya seviyesi, konaklardan, kalelerden ve Aztek maceralarından karlı dağlara, ürkütücü gece manzaralarına ve endüstriyel yerlere kadar gezinmek için yeni bir ortam sağlar. Her seviyede birden fazla rota ve mükemmel şekilde hazırlanmış bulmacalar, keşif ve yaratıcılığın ödüllendirilmesini sağlar.

Human: Fall Flat ile insanınızın titrek hareketleri işleri kolaylaştırmaz ve ister zıplayın, ister tırmanın, taşıyın veya sallayın, işler kolayca çok ters gidebilir hem de çok komik sonuçlarla.

İnsanınız bir ipten düşerse, bir platformu yanlış değerlendirirse veya hatta bir arkadaşınız tarafından bir uçurumdan itilirse, asla korkmayın: onlar tekrar tekrar denemeye hazır olarak rüyaya geri döneceklerdir.

Human: Fall Flat, daha fazla kahkaha atmak için tek başına veya 8 oyuncuya kadar çevrimiçi olarak oynanabilir. Dahası, düzenli ücretsiz seviye sürümleri, görünüşte eğlencenin sonu olmadığı anlamına gelir!

Human: Fall Flat Özellikleri:


Daha Fazla İnsan, Daha Fazla Kargaşa
O kayayı bir mancınık için bir ele mi ihtiyacınız var, yoksa o duvarı kıracak birine mi ihtiyacınız var? 8 oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu oyun, Human: Fall Flat'in oynanma şeklini değiştiriyor.


Canlı Bir Topluluk
Yayıncılar ve YouTuber'lar, benzersiz, eğlenceli oynanışı için Human: Fall Flat'e akın ediyor. Hayranlar bu videoları 0,6 Milyar defadan fazla izledi!


Boş Bir Tuval
İnsanınız özelleştirmek için sizindir. İnşaatçıdan şefe, paraşütçüye, madenciye, astronot ve ninjaya kadar kıyafetlerle. Başınızı, üst ve alt bedeninizi seçin ve renklerle yaratıcı olun!


ÜCRETSİZ BÜYÜK İÇERİK
Lansmanından bu yana, ufukta daha da fazlası olan dörtten fazla yepyeni seviye ücretsiz olarak piyasaya sürüldü. Bir sonraki rüya manzarasında neler olabilir?


Ve kazanan!
10'dan fazla endüstri ödülü kazanan Human: Fall Flat, inanılmaz sayıda oyuncunun keyif aldığı büyüleyici kooperatif oyunuyla hayranlarını memnun etmeye devam ediyor.


Atölye Harikaları
Steam'e özel Human: Fall Flat Workshop, Unity ile birlikte kullanılan, oyuncuların kendi Human: Fall Flat içeriklerini oluşturmalarını ve dünyanın her yerindeki diğer kişilerle paylaşmalarını sağlayan harika bir araçtır. Seviyeleri, lobileri veya dış görünümleri kendiniz inşa etmekle ilgilenmiyor musunuz? Ayrıca diğer insanların eserlerini doğrudan Steam'den indirebilir ve keşfedebilirsiniz!

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewHuman: Fall Flat
To Top